Tarım Kredi'de 5 litrelik ayçiçek yağı fiyatı çok düştü. Sıvıyağ satın alacaklar şimdiden sıraya girecek. Birkaç gün sonra bu indirimi bulamayabilirsiniz. Yağ, şeker, tuz, yoğurt fiyatlarında önemli kampanya! Gıda ürünlerindeki indirimi kaçırmayın...

TMO ayçiçek yağı kampanyası büyük dikkat çekti. Son zamanlarda fiyatı gittikçe artan sıvıyağ, belirli marketlerde çok ucuza satılıyor. TMO'dan satın almanız halinde diğer ürünlere nazaran daha fazla kâr elde edebilirsiniz. Çünkü fiyatı uygun tutulmakla birlikte gönül rahatlığıyla alışveriş yapabiliyorsunuz. Ayçiçek yağına ek olarak diğer ürünlere de indirim geldiğini belirtelim. Tarım Kredi Marketleri üzerinden yapacağınız alışverişlerde önemli fırsatlar sunuldu.

TMO Ayçiçek Yağını Düşürdü

TMO'dan gelen haberle birlikte ayçiçek yağının 5 litresi 135 TL'den satılıyor. Diğer ürünler ortalama 170 TL'ye dayanmışken TMO'nun uygun fiyata satması şaşırttı. Şubelere giderek bir an önce alışveriş yapabilirsiniz. İndirimlerin sona ermesin birkaç gün kaldı. Elini çabuk tutan kazanacak.

ayyçiçek

TMO Ayçiçek Yağı Şeker Peynir Fiyatları

Eti browni çikolatalı kek 13.95 TL
Eti tartini frambuazlı turta 13.95 TL
TK Anadolu osmancık pirinç 65.90 TL
Vita bitkisel susuz yağ 99.90 TL
Işıl tuz 3.15 TL
TMO Kırmızı mercimek 21 TL
TMO Ayçiçek yağı 135 TL
Torku tam yağlı tost peyniri 77.90 TL
Aynes tereyağı 89.90 TL
Aynes kaymaklı yoğurt 38.50 TL

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

tarımkrediindirim