Ayçiçek yağındaki güncel kampanyayı duyanlar markete akın edecek. Çünkü bu sefer onlarca TL'lik indirim uygulanıyor. Ayçiçek yağı kaç TL ucuzladı? Kampanyada son tarih gelmeden elini çabuk tutan kazançlı çıkacak. İşte güncel sıvıyağ fiyat listesi...

Enpara çöktü mü? 17 Ağustos enpara giriş yapamıyorum! Enpara müşteri hizmetleri numarası Enpara çöktü mü? 17 Ağustos enpara giriş yapamıyorum! Enpara müşteri hizmetleri numarası

Ayçiçek yağı satın almayı planlayanlar için önemli bir kampanya başlatıldı. 1,2, 4 ve 5 litrelik ayçiçek yağındaki fiyatlar dikkat çekiyor. Öyle ki zam üstüne zam yapılan sıvıyağda fiyatları durduracak ve indirimli hale getirecek bir kampanya başlatıldı. Eğer bu marketten alışveriş yaparsanız sizler de kazançlı çıkacaksınız.

Ayçiçek Yağı Bir Anda Ucuzladı!

Ayçiçek yağının ucuzlaması ve kampanya ile satışa sunulması dikkat çekti. Haliyle sıvıyağ satın alacaklara önemli fırsatlar veriliyor. Sizler de ucuzlayan ayçiçek yağından satın almak isterseniz Çağrı Market'i tercih edebilirsiniz. Komili marka ayçiçek yağında önemli bir indirime imza atıldı. 

aycicekyağı

35 TL İndirimle Satılıyor

Gelen indirim haberi sonrasında 4 Litre Komili Ayçiçek Yağı, 159,95 TL yerine 124,95 TL'ye satışa sunulacak. Haliyle bu fırsattan yararlanmak isterseniz sizler de ayçiçek yağını Çağrı Market'ten satın alabilirsiniz. Öte yandan tüm bu kampanyanın yanı sıra, müşterilere 35 TL'lik indirim yapılacak. Marketin güncel kampanyalarını da internet sitesi üzerinden incelemeniz mümkün. Temel gıda ürünlerinde indirim olması durumunda fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. 2023 yılı Şubat ayı itibarıyla ayçiçek yağındaki kampanya bu şekildedir.