Ayçiçek yağı fiyatındaki indirimler marketler için fazlasıyla önemli. Çünkü 90 TL'ye kadar düşen ayçiçek yağına göre müşteriler marketlere akın ediyor. İşte yeni indirimler...

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

Migros, önemli bir kampanya ile karşımıza çıktı. Ayçiçek yağını 90 TL olarak görenler marketlerdeki stokları bitiriyor. İşte sıvıyağdaki yeni kampanya... 

Migros markette, 5 litrelik ayçiçek yağı için büyük bir indirim fırsatı sunuluyor. Bu indirim, 5 litrelik ayçiçek yağının fiyatını 89,90 TL'ye düşürmüş durumda. Ancak bu indirim sınırlı bir süre için ve sınırlı stoklarla geçerli olacak. Migros marketler, hem fiziksel mağazalarında hem de sanal alışveriş noktalarında bu özel kampanyayı sunuyor. Bu indirimli fiyatlardan yararlanmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Ayrıca, evinde yağ stoku azalan vatandaşlar için bu fırsat kaçırılmayacak türden.

aycicek-yagi-fiyatlarina-rekor-zam-1-litresi-150-tl-oluyor-son-indirimde-stok-yapin

5 Litre Ayçiçek Yağı Kaç TL?

Yudum ayçiçek yağı, 5 litrelik ambalajıyla dikkat çekiyor ve şu an inanılmaz bir fiyat avantajı sunuyor. Migros market, geçim sıkıntısı çeken müşterilerini mutlu etmek ve bütçelerine katkı sağlamak adına sürekli yeni kampanyalar düzenlemekte. Şu anki kampanya ile Migros, 5 litrelik ayçiçek yağının fiyatını sadece 89,90 TL olarak belirlemiş durumda.