Ayda 1531 TL ödemeli Ziraat Bankası Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı

Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyası başlattı. Başvuru yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kredi imkanından yararlanacaklar.

Gündem 11.06.2021 - 14:45 11.06.2021 - 14:45 Berkay Keskin

Ayda 1531 TL ödemeli olarak 40.000 TL'ye kadar kredi verilecek. Yapılan açıklama ile birlikte, banka üzerinden 40.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapabileceksiniz. Banka kredi başvuru kampanyası resmi internet sitesinden ve bankanın sosyal medya hesaplarından duyuruldu. 

Aylık taksit ödemesi 1531 TL olarak kabul eden kişilere, anında hesaplarına 40.000 TL yatacak. Sizlerde bu krediye başvuru yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. 

Ziraat Bankası Başvuru Duyurusu Yaptı

Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 40 bin TL'ye kadar başvuru yapılabilecek. Kredi sonucu uygun olan kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte anında sonuç alabileceklerdir. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, TC vatandaşı olması ve 20 yaşından büyük olması durumunda, sigortalarına bakarak onay verilecektir. Yaşı yüksek olan emekliler ise emekli maaşlarını bu bankadan alırsa, kredi notuna da bakmadan onay alabileceklerdir. Banka yapmış olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte son tarihi 30 Haziran olan kampanyanın devam ettiğini söyledi. 

40 bin TL kredi başvurusu 

40 bin TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredinizi hemen anında onay alabileceğiniz kampanya olan 1531 TL ödemeli kredi kampanyasına katılabilirsiniz. 40 bin TL kredi başvurusu için bankalar belirli şartlara uygun olan kişilere bu kredileri vermektedir. Kredi sonucuna göre bankadan kredi alıp alamayacağınızı öğreneceksiniz. Ziraat Bankası acil para ihtiyacı olan kişilere, 3 ay ertelemeli kredi başvurusunu banka şubesinden ve internet üzerinden yapılacak başvurular ile değerlendireceklerdir.
Size en yakın Ziraat Bankası Şubesine giderek, bankanın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Ziraat bankası uygun faizli verdiği bu ihtiyaç kredilerinde, maaş müşterisi olan kişilere internet bankacılığı üzerinden de işlem yapacaktır.

Hangi Evraklar İsteniyor?

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerden banka evrak istemektedir. Eğer banka şubesine giderek kredi kullanacaksanız, kimlik, gelir belgesi ve ikametgah belgesi götürmeniz gerekmektedir. Banka sizin kimlik numaranız üzerinden son iş yerinde ne kadar sigortanızın olduğunu kendi ekranlarında görecektir. Dilerseniz e-devletten SGK dökümünüzü kontrol edebilirsiniz.  Başvuru evrakları ile birlikte gittiğiniz banka şubesinde kredinizi kullanacaksınız. 

Ayda 1531 TL ödemeli, Ziraat Bankası Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi 36 ay vadeli olarak 40.000 TL olarak verilmektedir. 40 bin TL üzerinde de bu banka üzerinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bu limitteki krediyi 24 ay vadeli almak istiyorsanız ayda 2.078 TL ödeme yaparak alabileceksiniz. Bu durumda da kredi taksitleri 2 yılda bitecektir. 12 aylık vadelerde ise aylık ödeme 40 bin TL için 3747 TL olacaktır. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@