Ayda 345 TL Taksit ile 9 bin TL Anında Hesaba Düşen Kredi Verilecek

Pandemi döneminde sıkıntı yaşayan vatandaşlar için Ziraat Bankası, yeni bir kredi kampanyası duyurdu. Ziraat Bankası, 9000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ayda 345 TL ödemeli ihtiyaç kredisi verecek.

Ekonomi 08.06.2021 - 12:50 08.06.2021 - 12:51 Berkay Keskin

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler belirli kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, Ziraat Bankası üzerinden bu kredileri anında alabilecekler. Ziraat Bankası hesabı olan kişiler hisse banka şubelerine gitmeden bu kredileri alabiliyorlar, pandemi destek kredisi olarak verilecek bu kredilerde 36 ay vade yaparken, ayrıca, ilk kredi taksit ödemesini de 3 ay erteleme yapabileceksiniz.

Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı düşük faiz oranları ile birlikte bu kredileri müşterilerine sunuyor ve ayda 345 TL ödemeli olarak verilecek olan 9000 TL ihtiyaç kredisi, anında hesaba düşecektir. Kredi başvurusu yapabilmeniz için şartlar da belli oldu. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalar ile birlikte kredi başvuruları alınmaya başlandı. Kredi başvurusu onaylanan kişilerin hesabı olması durumunda, kredileri hemen hesaplarına yatacak. Sizlere şimdiye bu bankanın vermiş olduğu kredi kampanyası ile bile, bilgili bilgiler vermek istiyoruz. 

Ziraat Bankası 9 bin TL Hesaba Atıyor

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler belirli kredi şartlarına uygun olması durumunda bu kredi için onay alabileceklerdir. 9000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler, 36 ay vadeyle bu krediyi kullanmak istiyorlarsa, 345 TL aylık ödeme yapacak. Kredi kullanmak isteyen kişiler belirli kredi şartları sonrasında internet bankacılığı şubelerine girerek veya Ziraat Bankası, mobil uygulamasına gelenekte bu krediler için başvuruda bulunabilecekler. Banka hesabı olmayan kişiler ise sadece banka şubelerinden yapacakları kredi başvurusuyla onay alırlar. Ziraat Bankası kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşterilere bu kredi için onay vermektedir, kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bankalar üzerinde eğer bir sıkıntısı varsa, kredi onayı almadan önce bu sıkıntıları gidermesi gerekiyor. Özellikle kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartı borçlarında ödeme performansınız çok önemlidir. 

Ziraat Bankası, bu tarz kredileri, sigortalı olarak çalışan kişilere emekli olan kişilere devlet memuru olan kişilere ve bu bankada hesabı olan KOBİ müşterilerine vermektedir. 9000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyası haziran ayı boyunca devam edecektir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi değerlendirmesi, hızlı birşekilde yapılarak hemen sizlere sonucu belirlenecektir. Sizlerde bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız kredinizi hemen anında kullanabileceksiniz. 

Kredi Ödemeleri nereye yapılacak

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredi ödemelerini banka şubelerine veya hesaplarında para olması durumunda internet bankacılığı üzerinden de yapabilecekler. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bu şartlara uygun olmaları durumunda kredi için ilk taksit ödemesini de 3 ay erteleme de yapabilecekler. Kredi vadelerinde eğer 36 ay yaparsanız, ayda 345 TL ödeyeceksiniz. Kredi ödemelerini eğer 24 ay vade ile yaparsanız, 468 TL aylık ödemesi çıkacaktır. 9000 TL kredi kullandığınızda ve bu kredi hesabınıza attığınızda eğer, 12 ay vade ile işlem yapacaksanız, bankadan 843 TL aylık ödemeli kredi kullanmış olacaksınız. Kredi vadelerinin ne kadar düşük yaparsanız, o kadar çok fazla para ödersiniz ve aradaki farkı bu şekilde kapanır. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan veya çalışma maaş alan kişiler ise daha uygun faiz oranları ile birlikte daha yüksek limitlerde kredi kullanabilirler. Kredi başvuruları ve kampanyaları ile bilgili almak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@