Oyuncu Aygün Aydın geçtiğimiz günlerde ünlü iş insanı Hakan Sabancı'nın kendisine gönderdiği mesajları ifşa etmiş ve aşk yaşadıklarını iddia etmişti. Mesajları ifşa etmesinin ardından Hakan Sabancı'nın şikayette bulunduğu Aygün Aydın uzaklaştırma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle tutuklandı. Peki Aygün Aydın kimdir, Kaç yaşında soru işareti Aygün Aydın ne kadar cezaevinde kalacak?

Oyuncu Aygün Aydın geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ünlü için sana Hakan Sabancı ile aşk yaşadıklarını ancak bir anda kendisini terk ettiğini öne sürmüştü. Genç oyuncu sosyal medya kullanıcılarının kendisine inanmaması nedeniyle Hakan Sabancı ile olan mesajlaşmaları sosyal medya hesabından paylaşarak ifşa etmişti. Ancak bu ifşalar genç oyuncuya pahalıya patladı. Hakan Sabancı'nın şikayeti üzerine uzaklaştırma kararı çıkarılan Aygün Aydın kararı ihlal ettiği için tutuklandı.

Aygün Aydın neden tutuklandı?

Hakan Sabancı ile aşk iddiaları ile gündeme gelen ay günaydın ünlü iş insanının mahkemeden aldığı uzaklaştırma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle 3 gün zorlama hapsi için tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ancak Hakan Sabancı'nın mesajlarını ifşa ettiği için açılan davada hala devam ediyor. Tutuklama kararına itiraz eden Aygün Aydın'ın itirazının sonuçsuz kalması durumunda 15 gün cezaevinde kalacağı öğrenildi.

Sosyal medyadan üst üste videolar paylaşmıştı

Genç oyuncu Aygün Aydın Hakan Sabancı ile ilgili sosyal medya hesabından peş peşe videolar paylaşmış ve bu şekilde gündeme gelmişti. Ünlü iş insanı ile uzun zamandan beri görüştüklerini ve aşk yaşadıklarını söyleyen Aydın, Hakan Sabancı'nın ilk adımı attığını belirterek mesajları sosyal medya hesabından ifşa etmişti. Hakan Sabancı'nın kendisine her yerden engellemesi sonrasında çılgına dönen Aydın, sosyal medya hesabından çok sayıda video çekerek paylaşmıştı. Hakan Sabancı ise bu yaşananlar sonrasında soluğu savcılıkta almış ve avukatları aracılığı ile şikayetçi olmuştu.