Aygün Aydın'ın Hamilelik Sonrası Hakan Sabancı'dan Özür Hediyesi Paylaştı!

Aygün Aydın hız kesmeden devam ediyor! Geçtiğimiz gün ultrason fotoğrafı paylaşan Aydın bugün de kendisine gelen özür hediyesini paylaştı!

Magazin 12.05.2021 - 19:26 12.05.2021 - 19:34 Ece Sahan

Hakan Sabancı ile mesajlarını ifşa ederek ilişki yaşadığını ilan ettikten sonra paylaşımları ile herkesi şoke eden Aygün Aydın son paylaşımları ile yok artık dedirtti. 

Oyuncu Aygün Aydın ve Hakan Sabancı ilişkisi sosyal medyayı meşgul etmeye devam ediyor. Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile ilişki yaşadığını söyleyip ilişkilerinin ciddi olduğunu söyledikten sonra sürekli bunu kanıtlama gereği duyurak kendini iyice alay konusu yapmıştı.

Kimi sosyal medya kullanıcıları bu durumu Aygün Aydın'ın reklam çabası dese de kimi kullanıcılarda Aygün Aydın'ın kendini bu derece düşürmesi travma yaşadığı ve psikolojisinin iyi olmadığını göstergesi olarak olayı yorumladı. 

Geçtiğimiz günlerde bir ultrason fotoğrafı paylaşarak Hakan Sabancı'dan hamile gündemi yaratamaya çalışan Aygün Aydın şimdi de "Eşeklik ettim, özür dilerim" yazılı peluş bir eşek oyuncak ile paylaşım yaptı.

Bu paylaşım Hakan Sabancı hamile olduğunu öğrenince özür mü diledi yani bunu mu kanıtlamaya çalışıyorsun bu sefer yorumlarına neden oldu. 

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@