Kendi evinde yaşamak isteyenler, bankaların konut kredi kampanyalarına göz atıyor. 3+1 evde yaşamak için aylık ne kadar taksit ödemek gerekiyor? Çekeceğiniz kredi miktarına bağlı olarak aylık yalnızca 10 bin TL'ye ev sahibi olmak mümkün. İşte konut kredisinde faiz oranları...

Konut kredisinde eğer uygun faiz oranlarına denk gelirseniz ev sahibi olmanız kolaylaşır. Bunu sağlayan bankalar mevcut. Üstelik oturacağınız evin değerinden taviz vermeden düşük faizli kredi nasıl çekilir bu konuda gerekli detaylar aktarılacak. Yeni ve ikinci el konutlarda son dönemde gözlemlenen fiyat artışları, birçok kişiyi ev sahibi olma hayalinden uzaklaştırdı. Büyük şehirlerdeki konut fiyatlarındaki bu sıra dışı artış, bankaları da harekete geçirdi. Bu bağlamda, ING Bank, konut almayı planlayanlar için destekleyici bir kredi ürününü piyasaya sunduğunu duyurdu.

18 Yaş Şartı ve Diğer Detaylar Aktarıldı

Bu yeni teklifini internet sitesi üzerinden duyuran ING Bank, hem sıfır hem de ikinci el konut alımları için kredi desteği sunacaklarını belirtti. 18 yaşından büyük tüm bireylerin bu kredi teklifinden faydalanabileceği aktarıldı. Banka ayrıca, bu kredi ürünü için avantajlı ödeme koşullarını da müşterileriyle paylaştı.

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

çocuklu aile devlet desteği 2023

Aylık 10 Bin TL Taksitle Kredi Ödeniyor!

Ev sahibi olabilmek için bütçenize, kredi miktarına ve faiz oranlarına bağlı olarak aylık 10 bin TL geri ödeme yapmanız yeterli olabilir. Dolayısıyla bankanın sunduğu kredi teklifini inceleyerek kredi miktarınızı ona göre belirlemeniz tavsiye ediliyor. Ekim ayı boyunca, ING Bank şubelerinden yapılan başvurularla bu krediye başvurulabilecek. Banka, sabit faiz oranıyla taksit seçenekleri sunmanın yanı sıra, kişiye özel ödeme planları da hazırlayabileceğini belirtti.