32 günlük güncel mevduat faiz oranları vatandaşlara kazandırmaya devam ediyor. Bankada parası olanlar dünyanın parasını kazanacak. Aylık 10.500 TL alabilirsiniz. İşte 32 günlük güncel mevduat faiz oranları

Bankaların mevduat faiz oranları birikimlerini banka hesaplarında tutarak katlamak isteyenlere en yüksek getiriyi sağlamaya devam ediyor. Kamu ve özel bankalar tarafından günlük vadeli hesapların faiz oranlarının artırılması ile birikimlerini en avantajlı hesaplar ile nasıl değerlendireceğini merak eden vatandaşlar en uygun bankaları araştırmaya başladı. 32 günlük en yüksek vadeli mevduat faiz oranları ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlere ayrıcalıklı oranlar sunulmaya devam ediyor. Peki, mevduat faiz oranları ne kadar? İşte 32 günlük en yüksek faiz veren bankalar… Bankaların mevduat faiz oranları birikimlerini günlük faiz getirisi ile değerlendirmek isteyenlere cazip seçenekler sunuyor. Kamu ve özel bankalar tarafından sunulan yüksek hoş geldin faizleriyle vatandaşlar rahatça birikimlerini mevduat hesaplarında değerlendirebilmektedir.

Kamu Bankaları Mevduat Faiz Oranları Ne Kadar?

Türkiye’nin üç büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, kur korumalı TL mevduat hesaplarını devreye girmesi ile mevduat hesaplarıyla öne çıkmaya başladı. Birikimlerini devlet bankası güvencesi ile günlük vadeli mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyenler de avantajlı faiz oranlarından yararlanabilecekler. Özel bankalara nazaran çok daha düşük faiz oranları ile sunulmasına rağmen 32 günlük vadede en cazip kazançlar elde edilebilmektedir. Kamu bankalarının güncel mevduat faiz oranları ise şöyle:

·         Vakıfbank Tanışma Faizi Kampanyası Hesabı: %17,50

·         Ziraat Bankası Vadeli TL Mevduat Hesabı: %13,25

·         Halkbank E – Mevduat Hesabı: 13,75

32 Günlük En Yüksek Mevduat Faizi Hangi Bankada?

Kamu bankalarının dışında Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren birçok kurum tarafından günlük vadeli mevduat hesapları ile yüksek faiz oranları sunuluyor. 32 günlük vadede avantajlı hoş geldin faiz oranlarından yararlanarak vatandaşların birikimlerini kolayca katlamalar sağlanıyor. 20 bin liranın 32 günlük getirisi ise şu an için en yüksek 341 TL olarak sunuluyor. Bankaların 32 günlük en yükse faiz oranları ise şöyle:

·         Alternatif Bank VOV Hesap Faiz Oranı: %20,50

·         Burgan Bank ON Hesap Faiz Oranı: %20,25

·         Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranı: %20

·         Denizbank E – Mevduat Hesap Faiz Oranı: %18,75

·         Turkish Bank Enerji Hesap Faiz Oranı: %18,50

·         Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranı: %18,25

·         TEB Marifetli Hesap Faiz Oranı: %16

·         Akbank Vadeli Hesap TL Faiz Oranı: %18,25

650.000 TRY için 32 Gün Mevduat Kazançları

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!