Aylık 1.810 TL Ödemeli, 120 Ay Vadeli, Sınırlı Sayıda Başvuru Alan QNB Finansbank Konut Kredisi Duyurdu

Aylık 1.810 TL Ödemeli, 120 Ay Vadeli, Sınırlı Sayıda Başvuru Alan QNB Finansbank Konut Kredisi Duyurdu. Konut kredisi kullanmak isteyenlere yeni bir haber geldi. Son dakika olarak yayınladı.

Ekonomi 28.06.2021 - 09:40 28.06.2021 - 09:55 Vural Pars

QNB Finansbank üzerinden konut kredisi almak isteyenler için yeni bir müjde geldi. Son dakika banka resmi internet sitesinden de yayınlanan bu kredilerde Aylık 1.810 TL Ödemeli, 120 Ay Vadeli, konut kredisi kullanabileceksiniz. QNB Finansbank Aylık 1.810 TL Ödemeli, 120 Ay Vadeli konut kredisi haricinde ayrıca 180 ay vadeye kadar da müşterilerine uygun faizlerle konut kredisi vermektedir. Piyasa araştırması yapan ve konut kredisi kullanmak isteyenler, bu bankanın yaptığı konut kredisi kampanyasını tercih ediyorlar. 100.000 TL'ye kadar 120 ay vadeli konut kredisi alacak kişiler, aylık 1.810 TL ödeme yapabilecekler. Banka genel müdürlüğünden yapılan yazılı açıklama sonrasında bugünden itibaren başvurular alınıyor. 

120 Ay Vadeli Konut Kredisi Başladı

QNB Finansbank konut kredisi almak isteyenler, alacakları konut üzerinden belirlenen ekspertiz fiyatına göre kredi kullanabileceklerdir. QNB Finansbank yaptığı konut kredisi kampanyasında müşterilerine hızlı ve anında sonuç veren bankaların başında gelmektedir. 2021 Haziran ve Temmuz aylarında %1.51 faiz oranı ile işlem yapacak olan QNB Finansbank, konut kredilerinde 120 ay vade ile birlikte ayrıca 180 ay vadeli de kredi başvurusu alacağını duyurdu. Müşterilerin kendi seçtikleri planlar ile birlikte, uzun vadeli konut kredileri alınabilmektedir. Pandemi döneminde olmamız sebebiyle, ilk taksit ödemelerinizi 3 ay ertelemeli olarak da başlatabilirsiniz. 

Konut Kredisi Şartları "Esnek"

QNB Finansbank konut kredisi kullanacaklar, kredi başvuru şartları da merak ediyorlar. Banka kredi onayı vereceği müşterilere, konut kredilerinde esnek ödeme planı hazırlıyor. Konut kredisi başvurusu yapacak olan kişinin sigortalı bir iş yerinde çalışıyor olması durumunda en az 3 aylık sigortasının olması yeterli olacaktır. Ayrıca konut kredisi şartlarına göre emekli olan kişiler, emekli maaşlarını bu bankadan almaları gerekiyor. 

qnb-konut

Banka konut kredisi vereceği zaman alacağınız evin ekspertiz değerine göre kredi kullandıracaktır. Banka aldığınız fiyat üzerinden değil, kendi gönderdiği ekspertiz üzerinden kredi kullandırmaktadır. QNB Finansbank üzerinden konut kredisi şartları için belirlenen ekspertiz raporu yüzde 80 olarak belirlendi. Kredi alacak kişiler, geriye kalan yüzde yirmilik kısmı bankaya teminat olarak verebileceklerdir.

Kredi başvurusu yapmak isteyenler, bankanın şubelerine giderek işlem yapabilirler. Bankaya giderken kimlik gelir belgesi ve alacağınız evin tapu belgeleri ile birlikte, 1.100 TL ekspertiz ücretini götürmeniz yeterli olacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@