Aylık 770 TL Taksitle 30 bin TL Anında Kredi Fırsatı! Kefil Şartı da Yok İşte Başvuru Ekranı

770 TL taksit ödemeyi kabul eden vatandaşlara anında 30000 TL ödeme yapılıyor. Kamu Bankası Vakıfbank vatandaşlarımız için 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurularını duyurdu.

Ekonomi 15.06.2021 - 23:56 15.06.2021 - 23:57 Berkay Keskin

Vakıfbank müşterilerine özel olarak bütün ihtiyaçları için 36 aya varan vade fırsatı sunuyor. Ekonomik ve uygun faiz oranlarının beraberinde banka esnek ödeme seçenekleri de sağlıyor. Covid-19 salgını sebebiyle bankalar ihtiyaç kredileri için faiz oranlarında da güncelleme yaptı.

Vatandaşlar herhangi bir teminat göstermeden, gelir durumları ve bu işlemler öncesinde bankalarla olan ilişkileri sayesinde bu krediden yararlanabilecekler. Kamu bankası Vakıfbank vatandaşlarımız için 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurularını duyurdu. 36 aya varan vade fırsatlarıyla kredi finansmanınızı şimdi alarak yaz sonunda ödemeye başlayabilirsiniz. Kamu bankaları vatandaşların taleplerine göre kredi paketleri sunuyor. Kamu bankalarından bir tanesi olarak bilinen Vakıfbank'ta müşterilerinin isteklerini gerçekleştirmek için çalışmalara devam ediyor. 3 ay ertelemeli ihtiyaç finansmanı için başvurular başladı.

Şimdi Al Yaz Sonunda Öde Kampanyası!

Vakıfbank müşterilerine özel olarak bütün ihtiyaçları için 36 aya varan vade fırsatı sunuyor. Cazip ve düşük faiz oranlarının beraberinde banka esnek ödeme fırsatlarıyla da gündeme geliyor. Aynı zamanda başvurular için vatandaşların Vakıfbank şubelerine gitmelerine gerek kalmıyor. Pandemi sürecinde evinde kalmak isteyen vatandaşlarımız Vakıfbank Mobil Bankacılık veya İnternet Şubesi üzerinden kredilerine başvuruda bulunabilirler. 

Kısa Mesaj İle Krediye Başvuru Yapabilirsiniz

Vakıfbank'ın yeni kredi paketinden faydalanmak isteyen kişiler SMS yoluyla da krediye başvuruda bulunabiliyor. Bunun için aralarında birer boşluk bırakacak şekilde sırasıyla KREDI, T.C. KİMLİK NUMARALARI, AYLIK GELİR yazarak 5724'e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Vakıfbank Kredi Özellikleri Nedir?

Vatandaşlarımız kredilerini ister evlilik ister tatil için harcayabilecek. 36 aya varan vade fırsatlarıyla beraber banka esnek ödeme imkanlarını da vatandaşlarımıza sunuyor. Vatandaşlarımız kredilerini kendi isteklerine göre;

- Aylık eşit taksitli şekilde,
- Artan taksit ödemesi şeklinde,
- Azalan taksit ödemesi şeklinde,
- 3 ay ödemesiz dönem,
- 3 ayda bir ödemeli dönem,
- Balon ödemeli
- Veya kişinin gelirine göre oluşturulmuş özel değiken ödeme planıyla geri ödeyebilecek.

Krediden faydalanmak için vatandaşların teminat veya kefil göstermesi gerekmiyor. Belirli bir geliri bulunan ve kredi notu yüksek riski bulunmayan herkes bu kredi kampanyasından faydalanabilir. Banka aynı zamanda kredi paketi çerçevesinde kredi alacak vatandaşa hayat sigortasını da zorunlu tutuyor.

İhtiyaç Kredisi İçin Gereken Koşullar

- 18 yaşını tamamlamış olmak,
- Sabit bir gelirin bulunması,
- Bankaların sizi araştırarak olumlu bir sonuç alması,
- Talep edeceğiniz kredi taksitleri evinize giren gelirin yarısının üzerinde bulunmamalıdır. 

Bu koşulları yerine getirdiğiniz takdirde herhangi gerekli evrakları tamamladıktan sonra bankaya başvuru yaparak ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç kredisi verilirken ekstradan size bir hayat sigortası yapılacaktır. Her bankanın ihtiyaç kredisi başvurusu kabul koşulları değişkenlik gösterebilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@