TRT 1 ekranlarında cumartesi günü izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisinden sezon başı Gülsim Ali'nin ayrılığı yüreklere dokunmuştu.

Adresini değiştirmeden dönüyor! Ayrılığı şirazeleri kaydıran Gülsim Ali'den herkese örnek olacak proje! Bir süredir yeni projeleri okuyan Gülsim Ali'nin yeni dizisi belli oldu. Dizide güzel oyuncuya ünlü oyuncu Uğur Güneş eşlik edecek. Dizinin yapımcılığını Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın yapımcılığını üstlenen Bozdağ Film yapıyor.

Ayrılığı şirazeleri kaydıran Gülsim Ali'den herkese örnek olacak proje! Adresini değiştirmeden dönüyor. Gönül Dağı'na geçen sezon finalinde veda eden Gülsim Ali herkesin dikkatini çekecek bir  dizi projesiyle izleyici karşısına çıkacak. Bozdağ Film imzalı Avcı dizisiyle el sıkışan güzel oyuncu ilerleyen haftalarda Uğur Güneş ile birlikte yeni projesiyle ekranlardaki yerini alacak. Dizide ayrıca pek çok ünlü isim de yer alacak.

Ömer Dizisine Sürpriz Oyuncular Dahil Oldu! Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'lı Ömer Bomba Gibi Geliyor! Ömer Dizisine Sürpriz Oyuncular Dahil Oldu! Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'lı Ömer Bomba Gibi Geliyor!

YENİ PROJESİ BELLİ OLDU

Gönül Dağı dizisine acı vedası olay olan Gülsim Ali yeni projesi belli oldu. Güzel oyuncu yeni projesiyle çok konuşulacak.

ŞİMDİ YOLLAR AVCI'DA KESİŞTİ

Ünlü oyuncu bu sezon Avcı dizisiyle yine adından söz ettiren isimler arasında yer alacak. Diziyle ilgili detaylar netleşiyor.

BOZDAĞ FİLM HAZIRLIYOR

Dizinin yapımcılığını Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın yapımcılığını üstlenen Bozdağ Film yapıyor.

DİZİNİN OYUNCULARI KİMLER OLACAK?

Dizide olması beklenen ünlü oyuncuları isimleri ise şöyle:

Gülsim Ali
Uğur Güneş
Burak Tozkoparan
İdris Nebi Taşkan
Emre Dinler
Tezhan Tezcan