Ayşegül Aldinç Pis Yedili Göndermesi ile Eda Ece'yi Ağlattı!

Ayşegül Aldinç bir zamanlar ayrılmadığı yakın dostu Eda Ece'yi Pis Yedili göndermesi ile ağlattı.

Magazin 21.06.2021 - 10:54 21.06.2021 - 10:55 Ece Sahan

Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Eda Ece doğum gününü kutladı. Ünlü isimlerin doğum günü dileklerinden bulunduğu Eda Ece beklenmedik mesajı Ayşegül Aldinç'ten aldı.

Kariyerindeki ilk tanınmayı Show Tv'de yayınlanan başrolünde Kadir Doğulu ile yer aldığı gençlik dizisi Pis Yedili ile yapan Eda Ece orada Ayşegül Aldinç ile tanışmış ve ikili çok yakın bir dostluğa başlamıştı. Bir zamanlar sık sık yan yana paylaşımlar yapan ve ayrılmayan Eda Ece ve Ayşegül Aldinç dostluğu bitti mi derken, Ayşegül Aldinç'ten Eda Ece'ye hatırlatma geldi. 

Pis Yedili dizisinde canlandırdığı Esma Sultan karakteri ile oldukça sevilen sanatçı Ayşegül Aldinç o dizide bir de yakın bir dost kazanmıştı. Eda Ece ile arkadaşlıklarını sosyal medyada sık sık görüdğümüz ikili son zamanlarda bir arada görülmüyordu. 

Yasak Elma dizisinin başlaması ile araya ayrılık girmiş ve Eda Ece daha çok Şevval Sam ile yakınlaşmıştı. İkilinin fanları Ayeşgül Aldinç'i unuttu yorumları yapmıştı. Ancak Eda Ece'nin doğum gününde Ayşegül Aldinç'ten duygusal bir paylaşım geldi. 

Ayşegül Aldinç, Eda Ece'nin doğum günü için fotoğraflarından oluşan bir video paylşatı ve o paylaşıma uzun ve duygu yüklü bir yazı yazdı. Eda Ece'de bu paylaşım karşısında gözyaşlarını tutamadı ve ağladığını itiraf etti. 

İşte Ayşegül Aldinç'in o yazısı;

"Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyorum.

#pisyedili dizimizin ilk tanışma ve okuma günüydü. Hafif ürkek, daha da iyi olma arzusu taşıyan, sıcak, saygılı güpgüzel tatlıcan bi çocuktun. Çocuktun ya… Henüz 20 yaşına yeni girmiştin.

Senin insanı hemen içine alıveren zeki, akıllı sıcaklığından, zamanla farkettiğim; dünyaya, insana bilgiyle, ilgiyle bakış açından, doğa ve hayvan sevginden etkilenmemek mümkün değildi. 

Sen yaşından olgun, ben yaşımdan çocuksu “Aynı Sitenin Çocukları” gibiydik. 

İki kadının arkadaşlığı çok değerlidir. Hele aynı sektörde iseler daha da… Sana olan duygularımı ifade ederken gayet yalın cümleler kurduğumu farkettim. Belli zamanlarda paylaştığım yazılardaki kelime oyunlarından uzak; sapsade pirüpak. Senin gibi… 

Minik büyülü kız. Sen benim 40 yıllık arkadaşım gibisin. Hayatta olduğum sürece de öyle kalacaksın. 

“İyi ki doğdun” un klasiğinde “iyi ki arkadaşım oldun”un samimi duygusunda doğum gününü bütün sevgimle kutluyorum canım Eda’m. Saygı ve sevgideğer babacığının Babalar Günü’nü de… Hep mutlu ol, çok mutlu ol. Seni seviyorum…"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@