Biraz önce yapılan açıklama sonrasında emekliler bayram edecek. Ramazan ayı ile birlikte berekette geldi. Emeklilere emekli maaşı olan herkese 2.750 TL para ödemesi başladı: ATM’den paranızı anında alın

Akbank doğrultusundan milyonlarca emekliyi ilgilendiren çok mühim bir karar açıklanmış durumda. Yapılan açıklamada emekli maaşını Akbank'a taşıyan herkese maaşlara ek olarak 2.750 TL ödeme yapılacak. Konu ile alakalı olarak oluşturulan duyurunun devamında önemli ifadelere yer verildi. “Cep telefonunuzdan vereceğiniz dijital onay yardımıyla şubeye gelmeden maaşınızı taşıyın, 2.750 TL’ye kadar promosyon kazanma, ayda iki kere başka banka ATM’lerinden bedava para çekme, bireysel internet bankacılığından bedava EFT/TL havale ve şubelerde prosedür sıra önceliği gibi çoğu avantajdan faydalanıyorsunuz''

2.750 TL maaşa ek ödeme yapılıyor

SSK, Bağkur ya da Emekli Sandığı emekli maaşınızı 1 Nisan 2022 - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Akbank’a taşıyarak ve 3 sene süresince maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 2.750 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

Üstelik, Şubeye gitmeye lüzum kalmadan Akbank Mobil ve İnternet ya da Müşteri İletişim Merkezi vasıtasıyla maaşlarınızı basitçe Akbank’a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

Emeklilere verilen özel avantajlar 

SGK emekli maaşını Bankamızdan alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı bütün müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.

SGK emeklilerimiz, maaş tarihinden 2 gün evveli ile maaş ödeme günü arasında sahip olunan artı para kredisi limitlerini %0 faiz ile kullanabilecek, maaş günü ardından Bankamızca geçerli güncel faiz oranları uygulanacaktır.

Çekilebilecek tutar artı para kredisi limiti ile sınırlı olup bu limit Banka doğrultusundan belirlenmektedir.

Maaş gününden önceki 2 gün içersinde emekli maaşını Bankamıza taşıyan, maaş hesabına artı para kredisi limiti tariflenen müşteriler ile

ilk kez maaş ödemesi alacak emekliler kampanyadan bir ileri aydan itibaren yararlanabilir.

Gözden kaçırmayın

Ahmet Şık'ın Alevi Açıklamasında Gözden Kaçtı! Her Gün Madımak'ı Yaşatabilecek Kadar Kötü Bir İktidar Var" Ahmet Şık'ın Alevi Açıklamasında Gözden Kaçtı! Her Gün Madımak'ı Yaşatabilecek Kadar Kötü Bir İktidar Var"

Aynı hesaba aniden çok maaş yatması halinde kampanya alakalı ay içersinde hesaba yatan ilk maaş ödemesi amacıyla geçerli olur.

İkramiye ve başka ödemeler ile taksitli artı para tüketimi kapsam dışındadır.

Akbank T.A.Ş. dilediği vakit kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında farklılık yapma hakkını gizli tutar.