Ekim ayı itibariyle birçok banka müşterilerine yeni kampanyalarını duyurdu. Bankaların sunduğu eşsiz kampanyaları kaçırırsanız aylık ödemeniz yüksek olur

Vatandaş bayram edecek! Az önce 0.69, 0.79, 0.95, 1.25, 1.29 ve 1.35 oranları müjdesi verildi! Konut almak çok kolay olacak. Kampanya yapan bankalar arasında özel bankalar bulunduğu gibi kamu bankaları da var. Sunulan kampanyalara baktığımızda birçok kampanyanın kredi oranlarının normal faizlerden en az 1 puan düşük olduğu görülüyor. Ayrıca bazı kredilerin imkanları da oldukça geniş kimi kredilerin vade sayısı fazlalaştırılmışken kimi kredilerde ise vade öteleme, daha az bürokratik işlem gibi imkanlar getirilmiş durumda.

Özellikle ev almak ve kiradan kurtulmak isteyen kimseler için bankaların bu kampanyaları oldukça avantajlı olacaktır. Eğer ev alacak kimseler TOKİ projeleri ile kredileri bir araya getirebilirlerse çok uygun fiyatlara evleri olabilir. 

Cumhurbaşkanı açıkladı: 50 bin TL'Ye kadar emeklilere ödemeler kesinleşti, TC kimlik ile ödemeler alınacak! Cumhurbaşkanı açıkladı: 50 bin TL'Ye kadar emeklilere ödemeler kesinleşti, TC kimlik ile ödemeler alınacak!

Düşük Faizli Kampanyalar Sevindiriyor 

Bankaların yaptıkları yeni kampanyalara bakacak olursak. Türkiye Finans Katılım Bankasının sunduğu 0,69 ve 0,79 kredi faizi ile sunulan ev kredileri oldukça cazip duruyor. Bu bankanın ardından Garanti Bankasının sunduğu kampanyalar geliyor. 0,95 faiz oranına sahip ev kredilerinin 120 ay vadeye sahip olması da ev almak isteyenleri oldukça sevindirecektir. Vakıfbank ise 1,25 faiz oranıyla sunduğu konut kredisiyle bu iki bankayı takip ediyor. Fakat bu faiz oranıyla bankadan kredi almanız için almayı düşündüğünüz evin A sınıfı enerji belgesine sahip olması gerekiyor. Eğer almak istediğiniz evBsınıfı enerji belgesine sahipse bu durumda banka 1,35 faiz oranıyla kredi veriyor. Bu bankaların ardında 1,29 faiz oranıyla Albaraka Türkün konut kredisi kampanyaları geliyor. 

İşte Güncel Krediler 

Bankaların sunduğu eşsiz kampanyaları kaçırırsanız aylık ödemeniz gereken miktar çok daha yüksek olacaktır. Kampanyasız konut kredisi çekmek zorunda kalırsanız bu durumda faiz oranları da artacaktır. Ziraat Bankası şu an 1,37 faiz oranıyla kredi vermektedir. İş Bankası ve Halkbank’ta faiz oranları ise 1,38 civarındadır. Albaraka Türk kampanyasız konut kredisi faiz oranı 1,41 seviyelerine kadar çıkmaktadır. Garanti Bankasının konut kredilerinin kampanyasız olanlarında faiz 1,48 dir. En yüksek kredi oranlarına sahip olan bankalardan birisi ise İNG Banktır. Bankanın güncel faiz oranları 1,49 dolaylarındadır.   

ilan365.net özel haber