Az önce açıklandı! PTT kimlik kartıyla gidenlere gişeden 1500 TL dağıtıyor! Talep patlaması yaşandı, kaçırmayın

Az önce açıklandı! PTT kimlik kartıyla giden herkese gişelerden 1500 TL dağıtacak! Talep patlaması yaşandı, kaçırmayın! Pandemi sürecinde PTT'nin vatandaşların nakit desteği sürüyor.

Ekonomi 12.11.2021 - 13:51 12.11.2021 - 13:51 Volkan Arık

Az önce açıklandı! PTT kimlik kartıyla giden herkese gişelerden 1500 TL dağıtacak! Talep patlaması yaşandı, kaçırmayın! PTT tarafından Az önce yapılan duyuruya göre hemen gişelerden kefil ya da şart aranmadan herkese 1500 TL nakit ödeme yapılacak. Dar gelirli ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar sadece kimlikleri ile birlikte PTT'ye giderek ödemelerden faydalanabilir. Duyurunun biraz önce yapılmasına rağmen başvurularda talep patlaması yaşandığı öğrenildi. Ödemeleri kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun en yakın PTT şubesine uğrayın.

Koronavirüs salgını sürecinde acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara PTT tarafından yapılan ödemeler devam ediyor. Az önce bir son dakika duyurusu daha yayınlayan PTT, Kimlik kartı ile birlikte şubeye giden herkese nakit ödeme yapacağını açıkladı. PTT kredi olarak verilecek olan bu ödemelerde kefil ya da şart Aranmıyor. Herhangi bir koşul olmadan verilecek olan nakit ödemeler için yapmanız gereken tek şey kimliğinizi almak ve PTT şubelerine uğramak. Yeni yapılmasına rağmen birçok vatandaş başvuru için PTT şubelerine Akın etti. Kurban Bayramı sonrasında Nakit paraya ihtiyacınız varsa kaçırmadan hemen PTT şubelerine uğrayın.

az-once-aciklandi-ptt-kimlik-kartiyla-giden-herkese-giselerden-1500-tl-dagitacak-talep-patlamasi-4

KEFİL YOK ŞART YOK SADECE KİMLİĞİNİZ YETERLİ

PTT tarafından yapılan son dakika açıklaması ile birlikte maddi anlamda zor günler geçiren vatandaşlar için 1500 TL ödeme yapılacağı duyuruldu. Kredi ödemesi olarak verilecek olan bu ödemelerin faiz oranı yok aynı zamanda kefil ya da şart istenmiyor. PTT kredi başvurusu yapmak için doğrudan PTT şubelerine gitmek ve kimlik kartınızı İbraz etmek yeterli. Dilediğiniz kadar taksit yapabileceğiniz Kredi imkanından da ay da çok cüzi bir miktar ödeyerek geri ödeme yapabilirsiniz. Şubelerden yapacağımız başvuru işlemlerinden sonra en kısa sürede size geri dönüş yapılıyor.

az-once-aciklandi-ptt-kimlik-kartiyla-giden-herkese-giselerden-1500-tl-dagitacak-talep-patlamasi-3

PTT KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT’den Kredi çekmek isteyen vatandaşların doğrudan şubeye gitmesi gerekiyor. Şubeye giderek kimlik kartını veren vatandaşlara gişelerden kısa süre içerisinde onay formu doldurtuluyor. Aynı gün içerisinde PTT tarafından kredi onayı sağlanırken elbette geri ödeme planı hazırlanıyor. Kredi alabilmek için siciliniz temiz olması gerekiyor. Yani daha önce çektiğiniz kredileri ve kredi kartı borçlarınızı düzenli ödemeniz durumunda PTT’den kredi alma şansınız bulunuyor. Dosya masrafı ya da sigorta kesintisi de olmadan doğrudan 1500 TL nakit hesabınıza geçiyor.

az-once-aciklandi-ptt-kimlik-kartiyla-giden-herkese-giselerden-1500-tl-dagitacak-talep-patlamasi-2

PTT KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Koronavirüs salgını sürecinde PTT tarafından vatandaşlara birçok maddi destek sağlanmıştı. Vaka sayılarının artışa geçti bu günlerde yeniden vatandaşlara ekonomik anlamda destek olmaya hazırlanan PTT, kredi başvurusu için birtakım şartlar öne sürüyor. Bu şartlardan en önemlisi ise 18 yaşından büyük ve 80 yaşından küçük olmak. Aynı zamanda kredi taksitlerinin vadesi de vatandaşların yaşına göre belirleniyor. O nedenle Öncelikle bir PTT şubesine gitmeli ve sizin yaşınıza uygun vade seçeneklerini öğrenmelisiniz. Başvuru yapmak istiyorsanız hemen anında gişelerden başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Henüz dakikalar önce bu açıklamanın yapılmasına rağmen PTT şubelerine vatandaşların Akın Akın gittiği öğrenildi. Eğer Kredi imkanından faydalanmak istiyorsanız geç kalmayın çünkü başvurular sınırlı sayıda kabul edilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@