Emekli vatandaşlarımızın aldığı promosyon miktarları bilindiği gibi oldukça artış gösterdi. Rakamlar 3.000 TL ile 15.000 TL arasında oluyor.

Maaşınızı katlayın! Az önce detayı geldi! 3 maaşa kadar emekli promosyonu ödeniyor! Bilindiği üzere ülkede birden fazla maaş alan emekliler bulunmaktadır. Aynı sosyal güvenlik kurumundan olmamak şartı ile üç maaşa kadar maaş alınabilmektedir.

Bunun için gerekli olan bilgilere ulaşarak emeklilik hakkınız olan kurumlara başvuruda bulunarak 3 ayrı yerden maaş alabilirsiniz.

TC Kimlik Numarasına Göre Denizbank Ödeme Yapıyor, Para Sıkıntısı Çeken Bu Krediye Geliyor TC Kimlik Numarasına Göre Denizbank Ödeme Yapıyor, Para Sıkıntısı Çeken Bu Krediye Geliyor

3 Maaşa Ne Kadar Emekli Promosyonu Mümkün?

Emekli Sandığı Bağ Kur ve SSK maaşlarını hak eden kişilerin üç promosyon alması mümkün olacak mı? Olursa toplamda ne kadar alabilecekler? Bu sorular en sonunda cevap buldu. Konuyu inceleyen uzmanlar bildirdiler.

Üç ayrı, yani bir kendi maaşını iki de ana babasından yetim maaşını hak edenler öncelikle bu üç maaşı farklı kurumlardan alıyor olma şartı ile hak sahibi oluyorlar.

Sonrasında bu üç maaşın her biri için farklı maaş promosyonu talebinde bulunsalar bile ancak tek promosyon almaları mümkün olacak görünmektedir. Yani üç maaşa üç ayrı emekli maaşı promosyonu talebinde bulunsalar bile kabul edilemeyecek.

3 maaşa kadar emekli promosyonu 

9 Kasım 2022 tarihine kadar maa şınızı Türkiye Finans’a taşıyın, 7.500 TL'ye varan nakit promosyonun yanı sıra Türkiye Finans’a davet ettiğiniz her bir emekli yakınınız için 250 TL, toplamda 2.500 TL nakit ödül fırsatından yararlanın. 3 maaşa kadar yani 30.000 TL alabilirsiniz. 

ilan365.net özel haber