Aziz Çoban Kimdir? TikTok'ta Kızını Döven Baba Nerede? Nereli? Ne İş Yapıyor? Tutuklandı Mı?

TikTok adlı uygulamada küçük kız bebeğini tokatlanan kişinin kimliği belirlendi. Aziz Çoban'a ait kız çocuklarının istismarında dair yeni pes dedirten videolarda ortaya çıktı! TikTok adlı uygulamada aziz.

Güncel 20.03.2021 - 17:17 04.05.2021 - 04:20 İlan35
TikTok adlı uygulamada küçük kız bebeğini tokatlanan kişinin kimliği belirlendi. Aziz Çoban'a ait kız çocuklarının istismarında dair yeni pes dedirten videolarda ortaya çıktı!

TikTok adlı uygulamada aziz.633 adlı hesaptan paylaşılan video sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Videoda babası olduğu düşünülen şahıs küçük kız çocuğunu tokat atarak gülüyordu. Küçük kız çocuğu ne olduğunu anlayamadan bakarken ağlamaya başlayıp kamerayı çekene doğru kaçmaya çalıştı.

Sosyal medyada şahsın adının Aziz Çoban olduğu öğrenildi. Şahsın kızlarına ayakları yıkatıp, sigara içirttiği videoları da ortaya çıktı.

Şahsın gözaltına alınması için sosyal medya kullanıcıları tüm çabaları ile emniyete ve Aile Bakanlığına seslerini duyurmaya çalışıyor.

Küçük bebeğin tokatlandığı görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Çocuklarını şiddete eğilimli yetiştiren babanın gözaltına alınması bekleniyor. Sosyal medya kullanıcıları "Küçük çocuğa şiddeti normalleştiriyor. Yarın bu çocuk ilk gördüğü farklı canlı olan bir hayvan şiddet uygulama refleksi sergileyecek, başka çocuklara zorbalık yapacak. Çocuğa travma yaşattı" diye tepki gösterdi.

Şahsın henüz bebek sayılan kız çocuklarına ayaklarını yıkattığı ve arabesk müzikle sigara içirdiği görüntüler de ortaya çıktı.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@