Aziz dizisine yeni giren Mısır prensesi Fevziye kimdir? Prenses Fevziye gerçek adı ne? Iman Elbani kim? Iman Elbani nereli? Iman Elbani kaç yaşında? Iman Elbani eşi kim? Iman Elbani dizileri?

Show Tv'nin sevilen yeni dizisi Aziz başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. İngiliz yapımı Poldark dizisinden çalıntı olduğu iddia edilen Aziz dizisi Cuma akşamları reytinglerde yerini sağlamlaştırmıştı.

Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı! Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı!

Başrollerinde Murat Yıldırım, Simay Barlas ve Damla Sönmez'in yer aldığı Aziz dizisi tam gaz devam ediyor. Dizinin ilk bölümü hem konusu hem makyajı hem oyuncuları ile merak uyandırmış ve başarılı bulunmuştu. Dizi seyirciyi Efnan ve Dilruba ikilimine düşmeyi başardı..

Aziz dizisi 7. bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Bu akşam yayınlanacak olan 7. bölümde Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani konuk oluyor. Faslı güzel Iman Elbani diziden alacağı parayı kimsesiz çocuklara bağışlayacağını açıklamıştı.

muratkapak-1

Aziz prenses Fevziye güzelliği ile merak uyandırdı. Mısır prensesi Fevziye gerçek adı ne? Aziz prenses Fevziye kimdir?

Aziz dizisinde Iman Elbani Mısır prensesi Fevziye karakterine hayat vermeye geliyor. Peki İman Elbani kimdir? Iman Elbani kaç yaşında? Iman Elbani nereli? 

Iman Elbani Kimdir?

Faslı güzel İmane Elbani 1987 yılında doğdu. 2008 yılında Fas güzellik yarışmasına katıldı ve yarışmada güzellik kraliçesi seçildi. Daha sonra Miss Arab World yarışmasında birinci oldu.

Londra’da eğitim alan Elbani Mısır'da ve Fas'ta pek çok dizi ve reklam projesinde yer aldı.

Murat Yıldırım ve İman Elbani 2016 yılında çok konuşulan görkemli bir düğünle evlenmişti.