Aziz dizisi Youtube son bölüm izleme linki vatandaşlar tarafından aratılıyor. Büyük bir beğeniyle izlenen Aziz dizisi 17. bölümü izlemek isteyenler için son bölüm full, tek parça izleme linki Show TV ve sayfamızda.

Aziz dizisi Youtube son bölüm izleme linki vatandaşlar tarafından aratılıyor. Bu anlamda sevilen dizi ekrana geldi. İlgiyle izlenen Aziz dizisinin 17.bölümünü izlemek isteyenler başlamında Aziz 17. bölüm full, tek parça izle Show TV | Aziz son bölüm izle Youtube haberimizde... 


SHOW TV  AZİZ 17. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

https://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/aziz-sezon-1-bolum-17-izle/103428

AZİZ DİZİSİ SON BÖLÜM İZLE

https://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/aziz-sezon-1-bolum-17-izle/103428

AZİZ SON BÖLÜM İZLE YOUTUBE

AZİZ DİZİSİ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Aziz Efnan’ın dönmemek üzere gittiğini öğrenince onu bulmak üzere yola çıkar. Bu sancılı yolculuk sırasında ise, Efnan’ın büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalarak ölümle sınandığını öğrenir.

Gözden kaçırmayın

Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü

Sevdiği kadını bu amansız çıkmazdan kurtarmak isteyen Aziz, bir an bile düşünmeden kendi canını meydana koyar. Fakat bu sefer Pierre, Aziz’in canından daha mühim bir hedefin peşindedir. Bu olayda kimi çıkarlarını kimiyse sevdiğini kollamak üzere hareket ederken, Efnan’ın akıbeti bütün sırrını korumaya devam edecektir.

Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir yaşam sürdürmektedir. Fransız üyesi Mösyö Pierre’in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre’yi öldürmesiyle Aziz’in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını özetle sahip bulunduğu her şeyi geride bırakmak mecburiyetinde kalır. İki sene sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes amacıyla beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip bulunduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar’ın (Ahmet Mümtaz Taylan) oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlanmıştır.

Her şeye sil baştan başlamak mecburiyetinde kalan Aziz, verilen yaşam mücadelesi ile küllerinden tekrardan doğarken; yalın bir köylü kızı olan Efnan’ın (Simay Barlas) beklenmedik bir şekilde yaşamına girmesi ile duygusal anlamda da ikilemde kalacak, yaşadığı yoğun duygu karmaşası ardından zaman amacıylade hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.