Azize final mi olacak? Azize ne zaman bitecek. Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisi final mi yapıyor.

Azize final mi olacak? Azize ne zaman bitecek. Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisi final mi yapıyor. Ekranlarda yüksek izlenmeli diziler arasında yer almayan Azize final tarihi belli oldu. Azize yeni yılı görmeden final yapabilir. Azize ne zaman final yapacak.Azize final mi olacak?Kadrosunda Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Yıldıran, Selen Öztürk, Ufuk Şen, Tugay Mercan, Cenk Kangöz, Efekan Can, Mustafa Avkıran ve Orhan Kılıç gibi isimlerin yer aldığı Azize dizisi final kararı aldı. İlk olarak salı akşamları başlayan, daha sonra cumartesi gününe geçen Azize için final kararı çıktı. Azize 2 bölüm sonra final yaparak ekran macerasını tamamlayacak.Azize ne zaman final yapıyor?Azize 28 Aralık 2019 tarihinde final yaparak ekranlara veda edecek. Azize bu akşam ve haftaya gelecek bölümlerinden sonra çekimleri durduruldu. Azize iki hafta reytingler istenilen seviyeye gelmezse 2020'de hiç ekranlarda olmayacak. Kanalların yılbaşı arası dönüşünde bir çok radikal karar alınacak. Bunlardan ilki Hande Erçel ve Buğra Gülsoy gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Azize dizisi.Azize kaç bölüm düşünülmüştü?

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti


Ekranların sevilen dizisi Azize, yayın hayatına başladığında 13 bölümlük bir anlaşma yapıldı. Ancak kanalında elinde düşük reytingde 7. bölümde final yaparak şartı bulunuyor. Azize haftaya ekranlara gelecek 6. bölümde istenilen reytinge ulaşmazsa final yapacak. Azize 7. bölüm çekilecek mi ekranlara gelecek mi bu akşam ve haftaya net bir şekilde belli olmuş olacak. Kanal Azize dizisini devam ettirmek istiyor ancak izleyici ekran başında diziyi seyretmesi gerekiyor.Azize final haberleri en hızlı sitemizde yer almaya devam edecek.