Show TV'nin yeni dizisi Baba yayınlanmaya başladığı günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Baba dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine topluyor. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığı dizide diğer oyuncular da merak konusu. Peki, Baba dizisi Büşra'yı kim oynuyor? Baba dizisi Özge Yağız kimdir?

Show TV'de sezonun en ses getiren yapımı olan Baba dizisi yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Yayınlanan bölümleri ile izleyicilerin ilgisini çekmeyi Başaran farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile son günlerde sosyal medyada çok konuşulan Baba dizisinin oyuncuları ve gerçek hayatları da merak ediyor. Peki Baba dizisinde evin kızlarından olan Büşra'yı kim canlandırıyor? Baba dizisi Büşra kimdir? Baba dizisi Büşra karakteri kaç yaşında nereli?

Baba dizisi Büşra Saruhanlı kimdir, kim oynuyor?

Baba gecesinde Emin Saruhanlının en küçük çocuğu ve tek kızı olan Büşra Saruhanlı Ödemiş'te işyerlerinin hesap işlerine bakıyor. Babasının ısrarı ile aşık olmadığı bir adamla evlenen Büşra, abisi Kadir'in kocasını bıçaklayarak cezaevine girmesinden kendisini sorumlu tutuyor. Kadir’le arası son derece iyi olan Büşra ailenin en sessiz üyesi… Baba dizisinde Büşra karakterine genç oyuncu Özge Yağız Hayat veriyor.

baba-dizisi-busrayi-kim-oynuyor-baba-dizisi-ozge-yagiz-kimdir-kac-yasinda-2

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Özge Yağız kimdir, Kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

Genç oyuncu Özge Yağız 10 Nisan 1997 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Özge Yağız, Başkent Üniversitesi iletişim bilimleri Akademisi’nden mezun oldu. 2017 yılında yayınlanan Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Özge Yağız, Kanal D ekranlarında günlük yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterine Hayat vererek başrol deneyimini yaşadı. Yemin dizisinde rol arkadaşı olan Gökberk Demirci ile aşk yaşamaya başlayan ve nişanlanan Özge Yağız daha sonra diziden ayrıldı. 2020 yılında çekilen Sol Yanım isimli dizide başrolde yer alan Özge Yağız’ın dizisi kısa süre içerisinde final yaptı. Özge Yağız bu sezon başlayan Baba dizisinde Büşra karakterine Hayat veriyor.