Haluk Bilginer'in başrolünde yer alacağı Baba dizisi ne zaman başlayacak? Baba dizisi oyuncuları kimler? işte detaylar..

Show Tv'den iddialı bir dizi geliyor! Başrolünü usta oyuncu Haluk Bilginer'in paylaşacağı Baba dizi merakla bekleniyor. Sizler için diziye dair merak edilenleri araştırdık...

Kızılcık Şerbeti Oyuncusundan Diziden Ayrıldı İddialarına Yanıt! Seti Birbirine mi Kattı? Kızılcık Şerbeti Oyuncusundan Diziden Ayrıldı İddialarına Yanıt! Seti Birbirine mi Kattı?

Ay Yapım'ın yeni projesi Baba'nın ilk fragmanı yayınlanarak büyük ilgi uyandırmayı başardı.  Haluk Bilginer'in yanı sıra kadroda birbirinden başarılı isimler yer alıyor. 

haluk-bılgıner

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak 'ın üstlendiği ve senaryosunu Gökhan Horzum ile Ekin Atalar'ın kaleme aldığı dizi dram ve aksiyon türündeki Baba'nın oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Taner Rumeli , Nihan Okutucu, Cem Uslu , Zeynep Tuğçe Bayat , Özge Özacar , Beril Pozam ve Damlasu İkizoğlu gibi isimler yer alıyor.

"Parayla her şeyin kabuğunu alır, hiçbir şeyin çekirdeğini alamazsın!" 

Başrollerinde ''Emin Saruhanlı'' rolüyle Haluk Bilginer ve "Kadir Saruhanlı" rolüyle Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Ay Yapım imzalı Baba dizisi için geri sayım devam ediyor.

Fragmanda  yer alan "Parayla her şeyin kabuğunu alır, hiçbir şeyin çekirdeğini alamazsın!" sözleri gündeme damga vurarak sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Henüz yayın tarihi açıklanmayan dizinin konusunda;  Anadolu'dan gelen Saruhan ailesinin hikayesi işlenmektedir. Show Tv'nin Baba dizisi  ile büyük bir başarı elde edecedeği  beklenmektedir.