Show Tv'de dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen Baba dizisinde Haluk Bilginer'in performansı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Haluk Bilginer, özellikle dizinin dua sahnesinde izleyiciyi mest etti.

Show TV ekranlarında Baba dizisi 1. bölümüyle dün akşam yayınlandı. Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in başrollerini paylaştığı dizi sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri oldu. Özellikle uzun zamandan beri dijital platformları iş yapan Haluk Bilginer’i yeniden ekranlarda görmek izleyicileri Bir Hayli mutlu etti. Baba dizisinin Emin Saruhanlı’sı Haluk Bilginer, Oyunculuk performansı ile izleyicilere adeta ziyafet yaşattı. Özellikle Haluk Bilginer'in dua sahnesi Twitter'ı yıktı geçti.

Show Tv'de dün akşam ilk bölümüyle yayınlanan Baba dizisi herkesin dilinde. Genç oyuncu Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer’i buluşturan dizi Hem televizyon izleyicilerinden büyük beğeni topladı Hem de sosyal medyanın gündeminde ilk sıraya yerleşti. Haluk Bilginer, dizide Baba rolü ile izleyici karşısına çıkarken özellikle ailesini sahiplenişi ve onları korumaya çalışması sosyal medyadan tam not aldı. Ay Yapım imzalı dizi dün akşam sosyal medyanın da en çok konuşulanları arasında yer aldı. Uzun zamandan beri dijital platformlara iş yapan ve Yıllar sonra ilk kez televizyon dizisinde boy gösteren Haluk Bilginer dizinin başlangıcındaki yemek duası sahnesi ile de izleyicilerden tam not aldı.

Baba dizisi ilk bölümü ile çok konuşuldu

Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığı Baba dizisi Dün akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hem geniş oyuncu kadrosu hem de etkileyici hikayesi ile uzun zamandan beri çok konuşulanlar arasında bulunan Baba dizisi izleyicilerden tam not almayı da başardı. İlk bölümü ekranlara damga vuran dizi kalıcı olacak gibi görünüyor.

Gözden kaçırmayın

İsmail Hacıoğlu Mahkum Sonrası Yeni Projede! 49 Filmi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? İsmail Hacıoğlu Mahkum Sonrası Yeni Projede! 49 Filmi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

baba-dizisinin-emin-saruhanlisi-haluk-bilginer-performansi-ile-yikti-gecti-3

Haluk Bilginer'in performansı sosyal medyanın gündeminde

Özellikle uzun zamandan beri televizyon ekranlarından uzak kalan ve dijital platformda çektiği diziler ile izleyici karşısına çıkan Haluk Bilginer dün akşam adeta bir oyunculuk ziyafeti çekti. Dizinin ilk bölümünü izleyen izleyicileri sosyal medyada Haluk Bilginer'in performansını Alkışa tuttu. Özellikle Usta oyuncunun dizinin ilk sahnesinde yemek duasında el açıp dua etmesi Twitter'dan çok sayıda yorum aldı. Birçok kullanıcı dizide tam bir aile hikayesi olduğunu ve herkesin içini ısıttığını yazdı. Haluk Bilginer'in o sahnesi sosyal medyada binlerce kez paylaşılırken Ayrıca çok sayıda da yorum yapıldı.