3 yıl önce aşk yaşadığı sevgilisi, tüm sülalasine kredi çektirerek yok olan adamın borcunu ödeyemeyen ve haciz tebligatı eve gelince babalarını iftira ile hapse attırdılar! Şimdi çıkartamıyorlar! Korktukları babalarından kurtulmak için plan yaparak "Babam

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!
3 yıl önce aşk yaşadığı sevgilisi, tüm sülalasine kredi çektirerek yok olan adamın borcunu ödeyemeyen ve haciz tebligatı eve gelince babalarını iftira ile hapse attırdılar! Şimdi çıkartamıyorlar! Korktukları babalarından kurtulmak için plan yaparak "Babam bize taciz ediyor" diyerek babalarını hapse attırdılar!

Öldürür diye korkusundan..

Kız kardeşlerden babalarına inanılmaz olay! Bir genç kadın, sevgilisi adına önce kendi kredi çekti. Hemen ardından kardeşine çektirdi. Birde annesi üzerine çekti. 3 Kredi borcuyla ortada kalan genç kadın, kız kardeşiyle ilginç bir plan yaptı! Babaları bu haberi duyarsa öldürür diye kızların şikayetiyle göz altına alındı ve şimdi hapistan çıkamıyor.

Babam bizi taciz ediyor!

Babalarına cinsel taciz uyguladıkları yönünde iftira atan kardeşler, babalarını hapse attırdı. Kızların şikayeti üzerine gözaltına alınan baba, başına gelenleri polis merkezinde inkar etse de baba hapse girdi! Bir de rahatsız olan babayı hapse attıran kızlar, ifadelerini geri çekse de baba tekrar tutuklandı.

Genç kız intihar etti!

Genç kız, dosyanın gidişatına göre babasına karşı attıkları iftira sonrası babaları 4 ay hapis yattı. Kendine kızan genç kız, oluşturdukları iftira suçu nedeniyle daha fazla dayanamayarak intihar etti. Ancak tekrar kurtuldu ve şu an babasını kurtarmak için her yolu deniyorlar.

İşte o olay!Hapisten çıkması için 2 ay daha bekleyecekler!

Banka kredi borcunu ödeyemedikleri için babalarına hapse attıran iki kız, babalarına kavuşmak için en az 2 ay daha bekleyecekler. Ancak daha sonra kendilerinin hapse girme ihtimali çok yüksek!

Sevgilisini ailesi de kabul etmiyor!

Sarıyer tarafından oturduğu öğrenilen sevgilisinin sadece annesinin evini bildiğini, evine gittiğinde annesinin de "Allah belasını versin, sen 10. kişisin kızım ben ne yapayım kanmasaydım" diyerek yaşlı bir kadına hiç bişey yapamayacağını öğrendi.