Babam Çok Değişti Deniz kimdir? sorusu bu hafta yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü itibari ile çok sorulacak. Diziye renk getirmek adına oyuncu kadrosuna bu hafta dahil olacak olan Babam Çok Değişti Deniz karakteri diziye pozitif bir enerji getirecekk

Babam Çok Değişti Deniz kimdir? sorusu bu hafta yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü itibari ile çok sorulacak. Diziye renk getirmek adına oyuncu kadrosuna bu hafta dahil olacak olan Babam Çok Değişti Deniz karakteri diziye pozitif bir enerji getirecekken, Babam Çok Değişti Deniz kim oynuyor, Babam Çok Değişti Deniz gerçek adı ve Babam Çok Değişti Deniz hakkındaki deyaları sizler için araştırırken karşımıza çıkan güzel oyuncunun Naz Elmas olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Peki Naz Elmas kimdir? Naz Elmas oynadığı diziler hangileridir? soruları da dizinin yeni bölümüne çok sorulurken, biz de sizler için gerek Babam Çok Değişti Deniz kimdir?, gerekse de Babam Çok Değişti Deniz karakteri ile karşımıza çıkan Naz Elmas kimdir? sorularının yanıtlarını vermek istedik.

Zorlu reyting akşamlarından olan Perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile kapışma yolunda emin adımlarla ilerlemek isteyen Babam Çok Değişti dizisinde aslındapek de yapılması tasdşklenmeyen bir işleyiş yapıldı ve dizi dikkat çekmesi adına Babam Çok Değişti ismiyle artık ekranlarda olacak. Tam tutmayan diziler arasında yer alan ve final yolunda ilerleyen Babam Çok Değişti dizisi küllerinden doğacak dedirtecesine yeni ismin yanına bir de güzeller güzeli bir oyuncu kadrosuna dahil etti. İşte bu kapsamda Babam Çok Değişti Deniz kimdir? sorusunun yanıtını sizlere Naz Elmas olarak verelim. Eğer ki Süreç film bir şey yaptıysa arkasında vardır bi güzellik diyoruz ve hemen Babam Çok Değişti Deniz kimdir? sorusuna bakıyoruz.

Babam Çok Değişti Deniz kim oynuyor?


Babam Çok Değişti dizisi geçtiğimiz haftalarda reytinglerdeki istemediği rakamlarla karşılaşınca çareyi gerek senaryo değişikliği gerekse de bazı ince detayların değişmesi şeklinde tamamlarken, son olarak da adını değiştirerek İyi Aile Babasından Babam Çok Değişti'ye geçiş yapmıştı. Sonrasında yeni oyuncular ve yavaş yavaş ağırlaşan konusu ile ekranlarda tutulacak dedirten diziye dahil olan Naz Elmas2ın da güzelliği ve başarısı ile diziye pozitif enerji vereceğini szilere söyleyebiliriz.

Babam Çok Değişti Deniz kimdir? Nasıl bir karakterdir?


Mehmet Ali'nin geçmişteki sevgisi olarak karşımıza çıkan Babam Çok Değişti Deniz 30'lu yaşlarında güzel olduğu kadar da zeki bir bayandır. Yıllar önce birbirinden çok farklı olarak yollarını ayıran çift seneler sonra Babam Çok Değişti Deniz'in Mehmet Ali'ye işi düşmesi sonrasında kesişmiştir.

Naz Elmas kimdir?


Bir süredir ekranlardan uzak olan isim Naz Elmas, 1983 yılı İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümü mezunu olan Naz Elmas, usta oyuncu Açelya Elmas'ın kardeşi olarak da tanınmaktadır. Haziran Gecesi'nde Özcan Deniz ile rol alması akabinde adeta ününe ün ekleyen NAz Elmas'ın rol aldığı diziler aşağıda yer almaktadır.

Naz Elmas’ın Yer Aldığı Diziler


2002 – Gülbeyaz
2004 – Haziran Gecesi (Havin)
2006 – Doktorlar
2006 – Candan Öte (Gülen)
2007 – El Gibi (Ece)
2011 – Bir Ömür Yetmez (Melek)
2011 – Ay Tutulması
2011 – Sadece Arkadaşız
2012 – Ustura Kemal
2013 – Güzeli Çirkin (Nazlı)
2014 – Filinta (Azize)
2015 – Kördüğüm
2016 – İstanbul Sokakları
2020 – Babam Çok Değişti (Deniz)

Naz Elmas İnstagram hesabı


Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan NAz Emasın kullanıcı adı: @_nazelmas_ olmakta iken 800'e yakın paylaşımı ve 400 bine yakın da takpçisi yer almaktadır.

Naz Elmas Evli mi?


2014 senesinde Emre Kramer ile 1 yıllık evliliğini noktalayan Naz elmas 2019 senesinde Erol Özmandıracı ile evlenmiş ve evliliği devam etmektedir.