Star TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Babil'in yeni sezon hazırlıkları başladı. Başrollerini Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver, Birce Akalay ve Ozan Güven paylaşıyordu.

Star TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Babil'in yeni sezon hazırlıkları başladı. Başrollerini Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver, Birce Akalay ve Ozan Güven paylaşıyordu. Ancak yeni sezonda diziden eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla mahkemelik olan Ozan Güven ayrılmıştı. Hal böyle olunca Babil'de Egemen karakterine ne olacağı çok merak edildi. Herkes Babil dizisinde Ozan Güven'in yerine kim gelecek? Yeni Egemen kim oldu? sorularına yanıt aramaya başladı.

Babil Ozan Güven'in yerine kim geldi?TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; adı bu sezon Çukur dizisi için geçen Onur Saylak'ın son anda Babil'in kadrosuna dahil oldu. Saylak'ın şiddet iddiası nedeniyle dizinin kadrosundan ayrılmak zorunda kalan Ozan Güven'in yerine geldiği öne sürüldü.

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!


Ünlü oyuncu önümüzdeki günlerde dizi ekibiyle birlikte sete çıkacak.

Onur Saylak kimdir? Kaç yaşındaOnur Saylak, 12 Mayıs 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. Tam olarak adı Arif Onur Saylak’tır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü'nde ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm'lerinde kısa süre eğitim aldıktan sonra, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü kazandı ve mezun oldu. Okul dönemi boyunca Ankara Devlet Tiyatroları'nda çeşitli oyunlarda rol alarak, sahneye adım attı.Pek çok dizi projesinde de yer alan Onur Saylak, Kod Adı dizisiyle geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Ayrıca TED Koleji'nde tiyatro yönetmeni olarak da çalıştı. Sesinin şarkı söylemeye uygun olmasından dolayı üniversite korosunda yer aldı ve müzikal tiyatro ile ilgilendi. Bazı tiyatro oyunları için şarkı sözleri yazdı. TRT 2 televizyonunda Hadi Gidelim (2003) isimli 13 bölümlük bir gençlik programı sundu.Denizden Gelen, Mavi Dalga, Rüzgarın Hatıraları filmlerinde rol alan Onur Saylak, 2011 yılında Fransa'nın Başkenti Paris'de kendisi gibi oyuncu olan Tuba Büyüküstün ile evlendi. 5 Haziran 2017'de Tuba Büyüküstün'den boşanan Onur Saylak'ın bu evlilikten ikiz kızları bulunmaktadır.Onur Saylak, Şahsiyet dizisinin ve Daha sinema filminin yönetmenlik koltuğunda oturmuş ve Daha filmi ile pek çok ödül kazanmıştır. Onur Saylak daha sonr 'Çarpışma' dizisinde Veli Cevher karakterini canlandırdı. Ardından Çukur dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.Saylak, son olarak ise Kuzgun dizisinde rol aldı.Rol aldığı diziler:Kuzgun (2019- ) - Ferman Koruoğlu

Çukur (2019) - Veli Cevher (konuk)

Çarpışma (2018-2019) - Veli Cevher

Vatanım Sensin (2016) - Tevfik

Hatırla Gönül (2015) - Tekin

Hayat Ağacı (2014) - Cengiz

Ağır Roman Yeni Dünya (2012) - Janti Metin

Sensiz Olmaz (2011) - Aydın

Gönülçelen (2010-2011) - Levent

Nefes (2009) - Ateş

Asi (2007) - Tilki Ziya

Kod Adı: Kaos (2007) - Erkan Karaca

Kod Adı (2006) - Erkan Karaca

Hisarbuselik (2006) - Çetin

Ne Seninle Ne Sensiz (2005) - Batanay

Yabancı Damat (2004) - İhsan

Aşk Buraya Uğramıyor (2003)

Bizim Evin Halleri (2000)FilmleriRüzgarın Hatıraları (2015) - Aram

Mavi Dalga (2014) - Fırat

Denizden Gelen (2009) - Halil

Güz Sancısı (2008) - Tüy Üfleyen Adam

Sonbahar (2007) - YusufYönetmenDaha - 2017

Şahsiyet - 2018

Babil Ozan Güven neden ayrıldı?Ozan Güven’in, sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiaları sonrasında Babil dizisinden ayrılacağı iddia edilmişti. Ay Yapım, konuyla ilgili bir basın açıklaması yaptı:“Babil dizisi oyuncularımızdan Ozan Güven, hakkındaki yargıya intikal eden olayla ilgili olarak süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır. Kendisinin kararını saygıyla karşıladığımızı ve işbirliğimizi karşılıklı olarak sonlardırmış olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız..."