Başrollerini Halit Ergenç, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Aslı Enver'in paylaştığı Babil dizisinin yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.  Farklı hikayesi ile dikkatleri çeken Babil yeni tanıtım paylaşıldı.

Başrollerini Halit Ergenç, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Aslı Enver'in paylaştığı Babil dizisinin yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Farklı hikayesi ile dikkatleri çeken Babil yeni tanıtım paylaşıldı. Peki Babil 11. bölüm ne zaman yayınlanacak? Babil yeni bölümde neler olacak? 

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!


Güçlü oyuncu kadrosuyla ilgiyle takip edilen Babil dizisi, ilk sezonu 10. bölümle noktalamıştı. Pandemi nedeniyle ekranlara erken veda etmek zorunda kalan Babil'de büyük bir değişiklik yaşandı. Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla mahkemelik olan Ozan Güven diziden ayrıldı. Böylece Egemen karakterine kime hayat vereceği merak edilirken, Onur Saylak diziye dahil oldu. Yani Babil 2. sezonda Egemen karakterine Onur Saylak hayat verecek.Babil yeni sezon ne zaman başlayacak?Yeni sezon ilk tanıtımı yayınlanan Babil için ne yazık ki bir yayın tarihi verilmedi. Yani Babil ne zaman başlayacak henüz bilemiyoruz. Babil 2. sezon tanıtımından anladığımız kadarıyla; Egemen ve İrfan arasında büyük bir savaş başlayacak. Dizideki en büyük sırrın ortaya çıkması da gerilimi daha da arttırırken Eda ve Deniz için savaşan Egemen, İrfan'ı çekinmeden tehlikeye atabilir. Bu nedenle büyük kapışmada kimin galip geleceğini yeni bölümlerde izleyip göreceğiz.

Babil son bölümde neler oldu?İrfan'ın ani boşanma kararını anlamaya çalışan Eda, İrfan'ı kaybetme korkusuyla savrulur. Kudret'in geçmişine hakim olmak istediği Ayşe, Süleyman'ın karanlık işlerinin peşinde Kudret'in ayağına geliyor. Süleyman, İlay'ı geri kazanmaya çalışırken İrfan'ı amansız bir tehlikenin ortasına atıyor. Kudret ile Süleyman'ın restleşmeleri gitgide kızışıyor. Ayşe'nin gizli kapaklı halleri Mert'in dikkatini çekiyor. İrfan, Eda'yı boşanmaya ikna edebilecek mi? Süleyman, İlay'ı geri kazanabilecek mi? Ayşe'nin polis kimliği açığa çıkacak mı?