Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisi final kararı aldı. 6 dizinin çarpıştığı cuma günü yayınlanan Babil yeni sezonda tutmadı.

Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisi final kararı aldı. 6 dizinin çarpıştığı cuma günü yayınlanan Babil yeni sezonda tutmadı. Egemen karakteri Ozan Güven ayrılıp yerine Onur Saylak gelmesinin ardından Babil final kararı aldı. Peki Babil neden bitiyor?Babil final yapıyor!Star TV sevilen dizisi Babil yayından kaldırılıyor. Zorlu cuma akşamı Ramo, Arka Sokaklar, Kırmızı Oda, Hercai ve Bay Yanlış gibi rakiplerinin çok gerisinde kalan Babil final kararı aldı. Daha önce Bein Medya için hazırlanan ve son dakika Star TV'ye geçen, Halit Ergenç, Birce Akalay ve Onur Saylak gibi yıldız isimlerin yer aldığı dizi reyting canavarına yenildi. Babil final kararı aldı. Babil 3 hafta sonra yayından kaldırılıyor.Babil yayından kaldırılıyor!Diziler için en önemli hafta okulların açılması oluyor. Bu sebeple Babil Okullar açılır açılmaz son bir şans daha verildi. Ancak çok zorlu bir günde ekranlara gelen Babil dizisi kesin olarak final kararı aldı. Dizinin yönetmeni ve senaristi yeni işler almaya başladı.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!


Babil ekran macerası 3 hafta daha sürecek ve yayından kaldırılacak.ilan365.net Dizi Haberleri