Babil Star TV ekranlarında yayınlanacak. Star TV yeni dizisi Babil ilk fragmanı yayınlanacak.

Babil Star TV ekranlarında yayınlanacak. Star TV yeni dizisi Babil ilk fragmanı yayınlanacak. Star TV bu akşam Babil ilk fragmanı yayınlarken yayın tarihi ile ilgili bilgi vermedi. Babil ne zaman başlayacak? Babil oyuncuları ve konusu ne?Babil ilk fragmanı yayınlanıyor!

Star TV ekranlarında yayınlanacak Babil dizisi ilk fragmanı yayınlanıyor. Bein Connent için hazırlanan Babil dizisi son anda anlaşma sağlanamamıştı. Ancak muhteşem kadrosu ve oyuncularıyla güzel proje rafa kaldırılmadı. Babil çok yakında Star TV ekranlarında yayınlanacak. Babil reytinglerine göre devam mı tamam mı kararı verilecek. Babil fragmanı sizlerle!Babil dizisi oyuncuları kimler?Ay yapım imzasıyla yayınlanacak ve Uluç Bayraktar'ın yöneteceği Babil dizisi kadrosu belli oldu. Babil dizisinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay ve Mesut Akusta gibi yıldız isimler yer alacak. Babil dizisi Ozan Güven ve Halit Ergenç yine bambaşka rolde yer alırken Aslı Enver'de sürpriz yapacak!Babil Star TV tanıtımı!

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!


Babil Star TV için yeni tanıtım yayınlayacak. Digitalde 70-80 dakika olarak çekilen dizi Star TV için nasıl yayınlayacak bekleyip göreceğiz. 2 bölüm birleştirme oldukça zor olacağı için Babil çift bölüm yayınlanabilir. Babil çekimleri ve devamı olacak mı bekleyip göreceğiz.