Bağ-Kur ve SSK emeklilerine büyük fırsat! Ziraat Bankası 2000 TL ek ödeme yapacak! Başvuru için son günler. Bütün emekliler için müjdeli haber Ziraat Bankası'ndan geldi. Sadece Ağustos ayında geçerli olan kampanya kapsamında Ziraat Bankası'na başvuru yapan emekliye 2000 TL'lik ek ödeme yapılıyor. Sadece SSK ve BAĞ-KUR emeklileri için sağlanan bu ayrıcalık Tan yararlanmak isteyenlerin ağustos ayının sonuna kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Ayrıca yeni emeklilerde kampanyaya katılabiliyor.

Son dakika kredi haberi ile SSK ve BAĞ-KUR emeklilerine Müjdeli haberi verdi. Ağustos ayı içerisinde Ziraat Bankası'na başvuru yapan emekliler 2000 TL'lik ek ödeme alma fırsatını elde edecek. Başvuru yapacak olan emeklilerin mutlaka SSK ve BAĞ-KUR emeklisi olması gerekiyor aynı zamanda yeni emeklilik hakkını alan vatandaşlar da emekliye 2000 TL ek ödeme için başvuru işlemlerini yapıyor. Peki Ziraat Bankası emekliye ek ödeme başvuru şartları neler soru işareti kimler Ziraat Bankası emekliye ek ödeme için başvuru yapabilir?

bag-kur-ve-ssk-emeklilerine-buyuk-firsat-ziraat-bankasi-2000-tl-ek-odeme-yapacak-basvuru-icin-so-4

ZİRAAT BANKASI EMEKLİYE 2000 TL EK ÖDEME VERİYOR

Ziraat Bankası emekli kampanyası ile birlikte Ağustos ayının sonuna kadar başvuru yapan emekliler 2000 TL'lik ek ödeme alma fırsatını elde ediyor. Tek sefere mahsus olarak verilen bu ödeme bankadan 3 yıl boyunca maaşını çekmek taahhüdü veren emeklilere ödenecek. Aynı zamanda emekliler bankaya 2 adet otomatik fatura vermeleri halinde ise 1600 TL'lik bir ödeme daha alacak. Yine emekliler için başka bir fırsat daha sunan Ziraat Bankası kredi kartı ile harcama yapan emeklilerin 400 TL'lik harcamalarını geri iade edeceğini duyurdu.

bag-kur-ve-ssk-emeklilerine-buyuk-firsat-ziraat-bankasi-2000-tl-ek-odeme-yapacak-basvuru-icin-so-2

ZİRAAT BANKASI EMEKLİYE 2000 TL ALMAK İÇİN NEREYE BAŞVURU YAPILIR?

Ziraat Bankası'nın emeklilere sunduğu 2000 TL'lik ödeme için en yakın Ziraat Bankası şubelerine başvuru yapabilirsiniz. 2021 yılında promosyon ücretlerine güncelleyen Ziraat Bankası Emekliye promosyon ücreti açısından en yüksek ödeme yapan bankalardan biri olma özelliğini taşıyor. 36 aylık süre boyunca yani 3 yıl boyunca bankadan maaşını çekme sözü veren emekliler 2000 TL'lik promosyon ücretini hemen alabilecek. Maaşını Ziraat Bankası'na Taşıyan emeklilerin 2000 TL'lik promosyon ücretinden faydalanabilmesi için 2 adet otomatik faturada bildirmesi gerekiyor. Ziraat Bankası yine emeklilere özel her 100 TL'lik alışverişlerinde 10 TL'lik geri ödeme verirken 6 ay boyunca geçerli olan kampanyada toplam geri ödeme 300 TL'yi buluyor.

bag-kur-ve-ssk-emeklilerine-buyuk-firsat-ziraat-bankasi-2000-tl-ek-odeme-yapacak-basvuru-icin-so

ZİRAAT BANKASI 2021 PROMOSYON ÜCRETLERİ

Ziraat Bankası emekli promosyon ücretleri 2021 yılı için güncellendi. Maaşını Ziraat Bankası'na taşıyan ve 3 yıl boyunca bankadan maaş almayı taahhüt eden emekliler promosyon kampanyasından faydalanabilecek. Sadece halihazırda emekli vatandaşlar için değil aynı zamanda yeni emekliler için de geçerli olan bu kampanya kapsamında tek sefere mahsus ödeme yapılıyor. Diğer bankaların şartlarının yanında Ziraat Bankası'nda sadece maaş taahhüttü değil aynı zamanda 2 adet otomatik fatura verilmesi de zorunlu tutuluyor. Ziraat Bankası Emekliye promosyon ücreti alınan maaşa göre belirleniyor.