Bahar Candan'ın asgari ücret için yaptığı açıklama tepki çekti. Takipçileri bile kendisine inanmak istemedi. Artık aylık 8506 TL ile yaşamaya çalışacağını vurgulaması bir anda gündem oldu. Peki Bahar Candan, gelen tepkilere nasıl yanıt verdi?

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

Bahar Candan, çeşitli moda programlarından sonra gündeme şaşırtıcı açıklamalarıyla geliyor. Daha önce banka hesabındaki parasını dahi paylaşmış olan ünlü isim, şimdi de çarpıcı yorumlarda bulundu. Asgari üc ücretin 8506 TL olarak belirlenmesinin hemen ardından bazı ifadelere yer verdi. 

Asgari Ücret ile Geçinecekmiş!

Bahar Candan'ın asgari ücret ile geçineceği iddia edildi. Kendisi, yaptığı açıklamda artık asgari ücret ile geçinmeye çalışacağını vurguladı. Hal böyle olunca, takipçileri kendileriyle dalga geçildiğini dahi düşündü. Çünkü alım gücünün düştüğü son zamanlarda böyle bir açıklamanın yapılması ve kendisinin sürekli olarak aylık kazancı ile gündeme gelmesi çelişkili bulundu.

Aylık 160 bin TL Kazanıyor

Daha önce ifade ettiği üzere Bahar Candan'ın aylık 160 bin TL kazanç elde ettiği belirtiliyor. Hal böyle olunca ünlü ismin asgari ücretle ilgili ifadesi tepki çekti. Sosyal medyada pek çok kişi eleştirel paylaşımlarda bulundu.

Takipçilerinin Tepkisiyle Karşılaştı

Sosyal medyada oldukça fazla kişiye hitap eden Bahar Candan, son açıklamasıyla birlikte tepkilerin hedefi haline geldi. Ünlü ismin asgari ücrete vurgu yaparak pek ihtimal verilmeyen bir ifade kullanması gündemdeki yerini korudu. Kimi zaman magazin gündemine gelmek için bu tarz açıklamalar yaptığı da düşünülüyor. Dolayısıyla Bahar Candan'ın gelen tepkilerden sonra asgari ücrete ve geçinmeye yönelik başka hangi açıklamaları yapacağı yakında görülecek.