Bahar Candan Doya Doya Moda'ya mı katılacak?

Bahar Candan Doya Doya Moda'ya mı katılacak? Ekranlara geri mi dönüyor her yerde aranmaya başladı. Stil yarışmasıyla ünlenen ve skandallar kraliçesine dönüşen isim Bahar Candan'ın ekranlara dönüyor oluşu sosyal medyada gündem oldu.

Televizyon 09.11.2020 - 00:49 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Bahar Candan Doya Doya Moda'ya mı katılacak? Ekranlara geri mi dönüyor her yerde aranmaya başladı. Stil yarışmasıyla ünlenen ve skandallar kraliçesine dönüşen isim Bahar Candan'ın ekranlara dönüyor oluşu sosyal medyada gündem oldu. Estetiği ve photoshop'u abartan Candan, sosyal medya paylaşımlarında bir deri bir kemik görünüyordu. Ancak fenomen yarışmacının son dönemde kilo alması ve bu kiloları gizlememesi akılları karıştırdı. Bunun ardından Bahar Candan'ın Tv8'de yayınlanan Doya Doya Moda programına katılacağı iddia edildi. Peki Bahar Candan Doya Doya Moda'da yarışmacı mı olacak?

Tuhaf paylaşımlarıyla sosyal medyanın tepkisini çeken Bahar Candan, şımarık tavırlarıyla katıldığı yarışmada adından çok söz ettirmişti. Photoshoptan vazgeçen ve kilo alan Candan'ın şişmanlamasının nedeni ortaya çıktı.

Bahar Candan'ın Doya Doya Moda'ya yarışmacı olabilmek için kilo aldığı ve ekranlara Doya Doya Moda ile döneceği haberi sosyal medyada olay oldu.

Büyük beden kadınların şık olmak için mücadele ettiği Doya Doya Moda çekimlerinde Bahar Candan'ın yer aldığı görüntüler ortaya çıktı.

BAHAR, DOYA DOYA MODA'DA! 

BAHAR CANDAN KİMDİR?

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da doğdu. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olan Bahar Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıfta okuyor ve avukat olmak istiyor. Sesi, tarzı ve kendine has kişiliğiyle sık sık magazin sayfalarına konu olan Bahar Candan, Elizitm isimli Instagram hesabında iddialı paylaşımlarda bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@