Katıldıkları "İşte Benim Stilim" adlı moda yarışmasıyla üne kavuşan, Bahar ve Nihal Candan kardeşler saldırıya uğradı! Bahar Candan'ı kim dövdü? Murat D kim? Bahar Candan'ı döven Murat D soyadı ne? Bahar Candan çıktığı Uludağ tatilinde bir adam tarafında

Donatçı Kendini Çok Özletmedi! Pelin Hürman Yeni Marifetlerini Açıkladı! Donatçı Kendini Çok Özletmedi! Pelin Hürman Yeni Marifetlerini Açıkladı!
Katıldıkları "İşte Benim Stilim" adlı moda yarışmasıyla üne kavuşan, Bahar ve Nihal Candan kardeşler saldırıya uğradı! Bahar Candan'ı kim dövdü? Murat D kim? Bahar Candan'ı döven Murat D soyadı ne?

Bahar Candan çıktığı Uludağ tatilinde bir adam tarafından şiddete uğradı. Kardeşi Nihal Candan korkunç olayı anlattı! Tipini beğenmediği için dövmüş!

Bahar Candan'ın kardeşi Nihal Candan'ın iddialarına göre, Bahar Candan "Seni ve tipini beğenmiyorum" diyen Murat D. adlı bir kişi tarafından önce sözlü taciz ardından da fiziksel şiddet gördü. Bahar Candan hastaneye kaldırıldı.

Bahar Candan'ın ablası Nihal Candan olayı şu şekilde anlattı;

"İstanbul'dayken aldım haberi. Şu an durumu iyi yüzüne dikiş atıldı. Yanağına dikiş atıldı. Doktor kesici bir şey olduğunu söyledi. Bahar yumrukla olduğunu söylemişti ama yumrukla olunabilecek bir şey değilmiş. Konu yargıda, bizzat takipçisi olacağım."Bahar Candan'ın şişmiş yüzü sosyal hastane odasında takipçilerle paylaşıldı. 2 kız kardeş paylaştığı hikayelere "Dünyadaki kötülüğün son bulması dileğiyle" diyerek yazdı.

Olayın yargıya taşındığı öğrenilirken ancak darp eden kişinin adı ile ilgili bilgiye ulaşılmadı.