Baht Oyunu Ada Tözün Kim? Cemre Baysel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Baht Oyunu Ada kimdir? Baht Oyunu Akcan kimdir? Baht Oyunu Ada Tözün gerçek adı ne? Baht Oyunu Cemre Baysel nereli? Baht Oyunu Cemre Baysel kaç yaşında?

Gündem 15.06.2021 - 18:18 15.06.2021 - 18:19 Ece Sahan

Baht Oyunu dizisi Kanal D'de başladı! Baht Oyunu Ada gerçek adı ne merak edildi. Baht Oyunu Ada Tözün karakterine hayat veren Cemre Baysel kimdir merak edilenlerin başında geldi. Tüm merak edilen detaylar haberimizde!

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Baht Oyunu ilk bölümü ile ekranlara bu akşam geliyor. Salı günleri reyting savaşı verecek olan dizi bakalım başarılı olabilecek mi? Baht Oyunu dizisi oyuncuları ve karakterleri merak konusu oldu. 

Baht Oyunu dizisinde ilk göze çarpan Ada karakteri oldu. Baht Oyunu dizisinde Ada Tözün karakterine hayat veren Cemre Baysel kimdir? Baht Oyunu Salı akşamı Star Tv'de bir başka yeni yaz dizisi olan Ada Masalı ile rakip olurken, kendi kanalında ise Aşkın Tarifi dizisiyle rakip olacak. 

Reytingler merakla beklenirken Baht Oyunu Ada Cemre Baysel merak konusu oldu. Pek çok hayranı bulunanan Cemre Baysal hakkında bilinmeyenler neler? Baht Oyunu Ada karakteri özellikleri neler? Baht Oyunu Ada gerçek adı ne? Cemre Baysel kimdir? Cemre Baysel sevgilisi kim? Cemre Baysel kaç yaşında? en çok merak edilen sorular oldu.

Baht Oyunu Ada Kimdir?

Öncelikle Ada karakterinden bahsedelim. Baht Oyunu dizisinin Ada'sı Bursalı bir ailenin kızıdır. Ada, babasını birkaç aylıkken, annesini ise 12 yaşlarındayken kaybetmiş ancak yaşama sevincini kaybetmemiş bir kızdır. Ada iki teyzesi ve eniştesiyle küçük bir kasabada ve büyük ve sevgi dolu bir ailede büyümüştür. Bu nedenle insan ilişkileri, sosyal bağları ve hayat sevinci çok kuvvetlidir. Neşeli, girişken, heyecanlı ve eğlenceli bir kızdır. İnsanları gözlemlemeyi seven Ada, bu yeteneği sayesinde hikaye yazma konusunda oldukça arzuludur.

CEMRE BAYSEL KİMDİR?

Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü'nde okumuştur. Kova burcu olan Cemre Baysel ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Yeşil Deniz adlı dizide yaşamıştır. 1.66 metre boyunda ve 53 kilodur.

Cemre Baysel, ikinci oyunculuk deneyimini ise İsimsizler adlı dizide yaşamıştır. Daha sonra ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde yer almıştır. Payitaht Abdülhamit'te yer alan Cemre B Baysel son olarak ise Sol Yanım adlı dizide yer almıştır.

Cemre Bayse şimdi ise Baht Oyunu dizisinde Aytaç Şaşmaz ile başrolü paylaşamaya hazırlanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@