Baht Oyunu Bora Kimdir? Aytaç Şaşmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Nereli? Kardeşi Kim?

Baht Oyunu Bora kim? Baht Oyunu Bora gerçek adı ne? Baht Oyunu Bora Aytaç Şaşmaz kaç yaşında? Aytaç Şaşmaz nereli? Aytaç Şaşmaz sevgilisi kim? Aytaç Şaşmaz Hekimoğlu dizisinden neden ayrıldı? 

Gündem 15.06.2021 - 18:23 15.06.2021 - 18:24 Ece Sahan

Kanal D'nin yeni dizisi Baht Oyunu ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Yeni yaz dizilerinden Baht Oyunu dizisi fragmanları ile heyecan yaratmıştı. Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosuda merak konusu oldu. 

Yeni romantik komedi dizisi Baht Oyunu ilk bölümü merakla bekleniyor. Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosu bir hayli ilgi çekici. Dizinin daha ilk bölümünden karkaterleri merak edildi. Hekimoğlu dizisinin Emre'si Aytaç Şaşmaz Baht Oyunu dizisinde Bora Doğrusöz olarak karşımıza çıkıyor. İsmail Ege Şaşmaz'ın kardeşi olan Aytaç Şaşmaz yeni projesi için oldukça heyecanlı.

Salı akşamları reyting savaşı verecek olan Baht Oyunu Star Tv'de yine yeni bir dizi olan ve ilk bölümü bugün yayınlanacak Ada Masalı ile rakip oluyor. Reyting savaşında kim kazanacak merak konusu olurken Kanal D çıkacak reytinglere göre bir başka yeni yaz dizisi olan Aşkın Tarifi dizisi arasında karar verecek. 

Baht Oyunu dizisi oldukça klasik bir senaryo izlenimi ile akıllara Sen Çal Kapımı ve Kiralık Aşk dizisini getirse de tüm sezon drama boğulan seyirici için iç açıcı bir dizi olacağı kesin.

Bugün itbariyle en çok aranan konular Baht Oyunu Bora kimdir? Baht Oyunu karakterleri ve oyuncuları kim? Baht Oyunu Bora gerçek adı ne? Baht Oyunu Bora Aytaç Şaşmaz nereli? Baht Oyunu Bora Aytaç Şaşmaz kaç yaşında? Aytaç Şaşmaz abisi kim? gibi sorular oldu.

Baht Oyunu Bora Kimdir?

Bora karakteri oldukça iyi bir eğitim görmüş, İstanbullu varlıklı bir ailenin, aristokrat bir anne ile hırslı bir babanın tek oğludur. Oldukça soğuk ve sert olan Bora, kendisine kimseyi yakıştırmıyor ve yaklaştırmıyor. Aşka tabi ki inanmıyor. Bora ailesi tarafından kalıplara sokulmaya çalışılan bir karakter olsa da bağımsız yönü oldukça güçlü ve gerktiğinde ailesine karşı çıkabiliyor. Bora, "Bizdeboyle" adlı sitenin genel yayın yönetmenidir.

Aytaç Şaşmaz Kimdir?

4 Ağustos 1998 doğumludur. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz'ın kardeşi olan 22 yaşındaki Aytaç Şaşmaz, Kanal D'de yayınlanan ödüllü House'un oldukça başarılı bir şekilde uyarlanan ve ekranların kaliteli dizilerinden olan Hekimoğlu dizisinde canlandırdığı Emre karakteri ile tanınmıştır.

Aytaç Şaşmaz ilk olarak 2017 yılında Kötü Çocuk adlı filmde boy göstermiştir. Daha sonra ise Star Tv ekranlarında yayınlanan  Söz dizisinde yer almıştır. 

Aytaç Şaşmaz 1.80 metre boyunda ve 77 kilodur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@