Baht Oyunu çıkışta Ada Masalı için alarm zilleri çalıyor! 10 Ağustos 2021 dizi reytingleri

10 Ağustos 2021 dizi reytingleri belli oldu. Kanal D’nin dizisi Baht Oyunu çıkışa geçerken, Ada Masalı ise dibi gördü. İşte 10 Ağustos 2021 reyting sonuçları…

Televizyon 11.08.2021 - 12:29 11.08.2021 - 12:29 Volkan Arık

Merakla beklenen 10 Ağustos 2021 dizi reytingleri açıklandı. 10 Ağustos Salı günü reytinglerde Kanal D'de Baht Oyunu, Star TV'de ada Masalı ve TV8’de ise MasterChef Türkiye mücadele etti. Master Chef Türkiye reytinglerde zirvedeki yerini korumaya devam ederken dizilerde ise Baht Oyunu çıkışa geçti. Neredeyse 2 sezondan bu yana dizilerde aradığını bulamayan Star TV ise yine hüsran ile karşı karşıya. Star TV'nin dizisi Ada Masalı düşüşünü sürdürüyor. İşte 10 Ağustos 2021 reyting sonuçları…

TV ekranlarında yayınlanan yapımların ekran macerasına devam edip edemeyeceği aldıkları reytinglere göre belirleniyor. Ekranlarda sezonun sona ermesiyle beraber yaz sezonu başladı ve yaz dizileri de ekranda yerini aldı. Özellikle bu yaz dizilerin reytingleri oldukça düştü. Hatta büyük umutlarla başlayan bazı diziler düşük reyting sonuçları nedeniyle final yapmak zorunda bile kaldı. 10 Ağustos 2021 Salı reyting sonuçları da belli oldu. Özellikle MasterChef Türkiye reytinglerde zirvedeki yerini korumaya devam ederken gecenin dizileri olan Baht Oyunu ve Ada Masalı arasında da büyük bir rekabet yaşandı. Baht Oyunu haftalardır düşüp giden reyting sonuçlarını yükseltmeyi başarırken ada masalı ise yine hüsran ile karşı karşıya kaldı.

baht-oyunu-cikista-ada-masali-icin-alarm-zilleri-caliyor-10-agustos-2021-dizi-reytingleri-2

10 AĞUSTOS 2021 DİZİ REYTİNGLERİ

10 Ağustos Salı akşamı ekrana gelen dizilerden Baht Oyunu totalde 3,23, AB’de 2,19 ve ABc1’de 2,76 izlenme oranı aldı. Star TV'nin dizisi adama salı ise Total de 2, 57, AB’de 1,76 ve ABC1’de 2,0 8 izlenme oranına ulaştı. Her iki dizide geçtiğimiz haftalara göre yükselişe geçse de bu reyting sonuçları dizlerin devam etmesi için yeterli değil. Kanal D'nin dizisi Baht oyunu sonuçları biraz daha toparlamış gibi görünüyor. Ancak Başrollerini Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Ada Masalı dizisi için tehlike çanları çalıyor.

baht-oyunu-cikista-ada-masali-icin-alarm-zilleri-caliyor-10-agustos-2021-dizi-reytingleri-3

MASTER CHEF TÜRKİYE YİNE ZİRVEDE

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışması ise reyting sonuçlarında zirveyi hiç kimseye bırakmıyor. Yaz aylarında Total’de de diğer gruplarda da en çok izlenen olmayı başaran yarışma programı izleyiciler tarafından severek takip ediliyor. Özellikle Prime Time kuşağının iddialı dizlerine karşı yarışan yarışma programı sezon başından beri en yüksek reytinglerini alıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@