Baht Oyunu final mi yapıyor? Baht Oyunu bitiyor mu? Baht Oyunu ne zaman final yapacak? İşte Baht Oyunu dizisinin akıbeti ile ilgili detaylar…

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz'ın paylaştığı Baht Oyunu dizisi için kötü haber geldi. Yayınlanmaya başladığı günden bu yana düşük reytingleri nedeniyle ne zaman biteceği tartışma konusu olan dizi ekranlara veda edecek. Bu sezon dizilerden yana yüzü gülmeyen Kanal D, yeni sezonun gelmesi ile birlikte Baht Oyunu dizisinin fişini çekti. Peki Baht Oyunu dizisi ne zaman bitiyor? Baht Oyunu ne zaman final yapacak?

Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Romantik Komedi dizisi Baht Oyunu final kararı ile izleyicileri üzdü. Başrollerinde Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz'ın yer aldığı dizi Kötü giden reytingler nedeniyle final kararı aldı. Henüz final tarihinin kesinleşmediği dizide gün değişikliği ile ilerleyen günlerde gündeme gelebilir. Ancak başladığı günden bu yana dizinin reytingleri yükselmedi. O nedenle final kararına kesin gözüyle bakılıyor. Peki Baht Oyunu final mi yapıyor? Baht Oyunu ne zaman bitiyor?

BAHT OYUNU FİNAL Mİ YAPIYOR?

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’i bir araya getiren romantik komedi dizisi Baht Oyunu aslında izleyiciler tarafından çok sevinmişti. Ancak yaz aylarında bile reytinglerini yükselt yemeyen diziden umut kesildi. Alınan bilgiye göre Baht Oyunu yapımcıları dizi ile ilgili yaptıkları kanal görüşmeleri sonucunda final kararı aldı. Yeni sezonda ekranlara gelmeye başlayan yeni diziler ve tabii ki de ekranların nabzını tutan dizilerin geri dönmesi ile birlikte dizinin reytinglerinin yükselmesi beklenmiyor.

baht-oyunu-final-mi-yapiyor-baht-oyunu-dizisi-bitiyor-mu-ne-zaman-final-yapacak

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu? Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu?

BAHT OYUNU NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Şimdi izleyicilerin merak ettiği asıl konu ise Baht Oyunu ne zaman final yapacak sorusunun yanıtı oldu. Henüz final kararı yapımcılar tarafından açıklanmadı ancak kulislerde dolaşan bilgilere göre bu karar çoktan verildi. Birkaç hafta içerisinde baht oyunu dizisinin ekranlara veda edeceği öğrenildi. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosu da bir hayli güçlüydü. Ancak başarılı oyuncular da dizinin reyting sonuçlarını etkilemedi. Özellikle Masumlar Apartmanı ve Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz gibi salı akşamları ekrana gelen diziler karşısında Baht Oyunu’nun dayanması mümkün görünmüyor.