Baht Oyunu Ne Zaman Başlayacak? Baht Oyunu Oyuncuları ve Konusu!

Geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanan ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor!

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 19:18 09.06.2021 - 19:20 Azra Özdemir

Geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanan ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film tarafından hazırlıklarına başlanan yazlık dizi Baht Oyunu yaz boyunca ekranlarda olmak için gün sayıyor!

Yönetmenliğini  Serdar Gözelekli 'nin yapacağı, ARC Film'in yapımını üstlendiği ve Kanal D'de  yayınlanmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisi Kanal D ekranların yayın hayatına başlamak için hazırlanıyor.

İlk fragmanı yayınlanan dizi konusu ve kadrosu ile beğeni topladı. Baht Oyunu ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosu ve konusu? gibi sorular izleyici tarafından merak edilerek araştırılmaya başlandı.

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylatığı ve  oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Aslı Sümen  ve İdris Nebi Taşkan gibi başarılı isimlerin yer aldığı Baht Oyunu dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Romantik komedi türündeki Baht Oyunu dizisi 15 Haziran Salı akşamı 20:00'de ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak.  Aşkı ve inancı arasında sıkışıp kalan Ada'nın eğlenceli hikayesini konu alan Baht Oyunu salı akşamlarına damga vuracak gibi gözüküyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@