Baht Oyunu Nergis Kimdir? Hande Subaşı Kimdir? Sevgilisi Kim? Nereli? Kaç Yaşında?

Baht Oyunu Nergis gerçek adı ne? Hande Subaşı kaç yaşında? Hande Subaşı nereli? Hande Subaşı kiminle evli? Hande Subaşı hangi dizilerde oynadı?

Gündem 15.06.2021 - 18:27 15.06.2021 - 18:28 Ece Sahan

Baht Oyunu dizisi bu akşam başlıyor. Merakla beklenen dizi ilk bölümü ile ekrana geliyor. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünde olduğu Baht Oyunu dizisi için heyecanla beklenen gün geldi.

Kanal D'nin yeni romantik komedi dizisi Baht Oyunu oyuncu kadrosu ile göze çarpıyor. Hekimoğlu dizisinin Emre'si Aytaç Şaşmaz dizinin başrolunde yer alırken dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de bir hayli ünlü. 

Baht Oyunu dizisinde göze çarpan en önemli isimlerden biri Hande Subaşı. Hande Subaşı uzun bir süre sonra bir dizide yer alrak seyirci ile buluşacak. Baht Oyunu dizisinde Nergis Şahin karakterine hayat veren Hande Subaşı biyografisi merak edildi. 

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Hande Subaşı, Baht Oyunu dizisinde Ada'nın teyzelerinden biri olan Nergis Şahin karakterine hayat veriyor. Baht Oyunu Nergis kimdir en çok aranan konulardan biri oldu. Dikkat çekici bir karakter olan Nergis kimdir?

Baht Oyunu Nergis Kimdir?

Nergis, Cemre Baysel'in canlandırdığı Ada karakterinin ortanca teyzesidir. Nergis'in tüm çocukluğu ailesindeki kadınlarının mutsuz evlilikleri nedeniyle kederleri ile şekillenmiş. Nergis ailesindeki kadınların bu halleri nedeniyle onlara benzememek için hiç aşık olmayacak sadece kendisine aşık olanla evlenmeye çalışacakmış. Ve bu dediğini de gerçekleştirmiş Nergis. Henüz 20'li yaşlarındayken kendisne deli gibi aşık olan, bir dediğini iki etmeyen Aslan’la evlenir. 

HANDE SUBAŞI KİMDİR?

Hande Subaşı 21 Şubat 1984 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesinde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Daha sonra Miss World yarışmasında En İyi Ulusal Kostüm Ödülü'nü aldı.

Modellik yerine oyunculuk kariyerine odaklanmak istedi ve pek çok dizi ve filmde yer aldı. 

Hande Subaşı bugüne kadar şu yapımlarda yer aldı;

Adak

Kuşdili

Elveda Rumeli

Gelecekten Bir Gün

Güneşi Gördüm

Elde Var Hayat

Anadolu Kartalları

Düşman Kardeşler

Merhamet

Diriliş Ertuğrul

Bahtiyar Ölmez

Aşk Uykusu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@