Baht Oyunu Rüzgar Kimdir? İdris Nebi Taşkan Kimdir? İdris Nebi Taşkan Nereli? Kaç Yaşında?

Baht oyunu Rüzgar Akcan kimdir? Baht Oyunu Rüzgar gerçek adı ne? İdris Nebi Taşkan kaç yaşında? İdris Nebi Taşkan nereli? İdris Nebi Taşkan Türk mü? İdris Nebi Taşkan Arnavut mu? Basketbolcu muydu?

Gündem 15.06.2021 - 18:32 15.06.2021 - 18:33 Ece Sahan

Baht oyunu yakışıklı Rüzgar merak konusu oldu. Baht Oyunu Rüzgar gerçek adı en çok aranan konulardan oldu. İdris Nebi Taşkan Türk değil mi sorusu merak edildi! İdris Nebi Taşkan Arnavut mu? İdris Nebi Taşkan sevgilisi kim? İdris Nebi Taşkan basketbolcu muydu?

Kanal D'nin yeni romantik komedi dizisi Baht Oyunu bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Salı akşamlarının yaz dizisi olmaya niyetlenen Baht Oyunu şimdiden reytinglerde alacağı oran ile merak konusu oldu. Kanal d'de yayınlanacak olan Baht Oyunu dizisi hem Star TV de yayınlanacak Ada Masalı ile hem de kendi kanalında yayınlanan Aşkın Tarifi yaz dizileri ile rakip olacak. 

Baht Oyunu dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Rüzgar oldu. Yakışıklı oyuncu İdris Nebi Taşkan'ın hayat verdiği Rüzgar karakteri şimdiden genç kızlar tarafından aratılmaya başlandı. Peki İdris Nebi Taşkan sevgilisi var mı? Baht Oyunu Rüzgar hakkında bilmedikleriniz neler? 

Baht Oyunu Rüzgar Kimdir?

Baht Oyunu Rüzgar Akcan karakteri Arnavut bir karakteridir. Rüzgar oldukça yakışıklı, oldukça çapkın, popüler bir karakterdir. Okumak için Türkiye'ye gelen Rüzgar çok yetenekli olmasına rağmen her şeyden çok çabuk sıkıldığı için bir türlü dikiş tutturamamıştır. Bu karakteri nedeniyle üniversitede sürekli bölüm değiştiren Rüzgar, üniversiteden atılıp sınırdışı edilmek üzereyken Ada kendisine yardım eder. Türkiye'den sınır dışı edilmemek için Ada ile evlenen Rüzgar aynı zamanda Bora'nın sahibi olduğu internet sitesinde çalışmaktadır.

İdris Nebi Taşkan Kimdir?

İdris Nebi Taşkan 18 Ağustos 1997 tarihinde İstanbul'da doğdu. Genç oyuncu, aynı zamanda basketboldu. Demir İnşaat Büyükçekmece Spor Kulübü'nde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Babası da eski basketbolcu ve basketbol antrenörüdür. İdris Nebi Taşkan'ın bir de Zelal isminde ikiz kardeşi bulunmaktadır. Ailesine çok düşkün olduğunu belirten oyuncu Anneannesine olan sevgisi için bir röportajında "ben anneanneme aşığım mesela" diyerek ifade etmiştir. 

Oyunculuk kariyerine ise ilk olarak 2014 yılında Star TV'de yayınlanan dönemin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisinde adım attı. İdris Nebi Taşkan daha sonraları Poyraz Karayel dizisi ile ekranlara geldi. 2016 yılında baş rollerden birini paylaştığı Arkadaşlar İyidir dizisinde Eren karakterine hayat verdi. Daha sonra ise Star TV'de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yasin karakteri ile seyirci ile buluştu. İdris Nebi Taşkan son olarak ise Zalim İstanbul dizisinde hayat verdiği Civan Yılmaz karakteri ile ünlendi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@