Baht Oyunu Tuğçe Kimdir? Aslı Sümen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Baht Oyunu Tuğçe gerçek adı ne? Baht Oyunu Tuğçe Aslı Sümen kimdir? Aslı Sümen sevgilisi kim? Aslı Sümen nereli? Aslı Sümen kaç yaşında? Aslı Sümen Miss Turkey kaçıncı oldu?

Gündem 15.06.2021 - 18:37 15.06.2021 - 18:38 Ece Sahan

Kanal D'nin başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in yer aldığı yeni yaz dizisi Baht Oyunu bu akşam ekranlara ilk bölümüyle geliyor. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Baht Oyunu karakterleri merak konusu oldu.

Baht Oyunu dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan Aslı Sümen ilk deneyimi ile heyecanla dizinin elde edeceği başarıyı bekliyor. Peki Baht Oyunu Tuğçe Dikman kimdir?

TACI BİRİNCİ OLAN ITIR ESEN'iN ELİNDEN ALMIŞTI!

Tuğçe Sümen ismini aslında 2017 yılında Miss Turkey yarışmasından hatırlıyoruz. Yarışmada ikinci olan Türkiye güzeli, yarışmada birinci olan Itır Esen'in 15 Temmuz ile ilgili atmış olduğu tweetleri nedeniyle tacı elinden alınınca birinciliği elde etmiş ve taç kendisine verilmiştir.

Baht Oyunu dizisi ile oyunculuğa iddialı bir şekilde adım atacak olan Tuğçe Sümen'in Tuğçe performansı merakla beklenirken ismi şimdiden en çok aratılanlar arasında yer aldı. Aslı Sümen, Baht Oyunu dizisinde baş karkaterlerden biri olarak adından söz ettireceğe benziyor. Dizinin entrika çevirecek kötü kadınına hayat verecek olan Aslı Sümen'in oyunculuk performansı merakla beklenirken kendisi hakkında merak edilen bilgiler haberimizde..

ASLI SÜMEN KİMDİR?

Aslı sümen 1994 yılında Mersin'de doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunudur Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasında ikinci olmuş ancak birinci olan Itır Esen'in sosyal medya da 15 temmuza dair attı tweetler yüzünden Taci elinden alınınca birincilik kendisine verilmiştir.

BAHT OYUNU TUĞÇE KİMDİR?

Bahtı oyunu Tuğçe Bora'nın çocukluk arkadaşıdır. Tuğçe aynı zamanda Bora'nın ortağıdır. Oldukça iyi eğitimli ve zeki bir kız olan Tuğçe aynı zamanda insanlara yüksekten bakan bir tiptir. Dizinin entrika çevirecek karakteri olan Tuğçe, Bora'ya uzun zamandır aşıktır. Bütün amacı Bora'yı kendisine aşık etmek ve onunle evlenmektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@