Baht Oyunu Yasemin Kimdir? Tuğba Çom Makar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi?

Kanal D'nin yeni dizisi Baht Oyunu Yasemin gerçek adı ne? Tuğba Çom Makar kimdir? Tuğba Çom Makar nereli? Tuğba Çom Makar kaç yaşında?

Gündem 15.06.2021 - 20:19 15.06.2021 - 20:20 Ece Sahan

Baht Oyunu dizisi ilk bölümü ie ekranlara geldi. Kanal D'nin yeni dizisi Baht Oyunu ilk bölümü ile geçer not almış gibi görünüyor. Dizinin oyuncuları şimdiden büyük merak konusu oldu. 

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünde yer aldığı Baht Oyunu dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin oyuncu kadrosu büyük merak uyandırdı. Baht Oyunu dizisinin ilgi çeken karakterlerinden biri Yasemin oldu. 

Baht Oyunu Yasemin kimdir merak edildil. Baht Oyunu Yasemin karakterine hayat veren Tuğba Çom Makar kimdir? Tuğba Çom Makar nereli? Tuğba Çom Makar hakkında merak edilenler haberimizde;

BAHT OYUNU YASEMİN KİMDİR?

Yasemin, Ada'nın hayat dolu neşeli teyzesidir. Yasemin üç ilişkisinde de terk edilmiş bu yüzden hiç evlenememiştir. Yasemin bir gün hem kendisinin hem de Ada'nın kara bahtlarını yenerek aşkı bulacağına inanır. 

TUĞBA ÇOM MAKAR KİMDİR?

1990 İstanbul doğumludur. Rizeli olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı mezunudur. Tuğba Çom pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Son olarak TV8'de yayınlanan Gülse Birsel'in dizisi Jet Sosyete'de Yıldız karakterini canlandırmış ve akıllara öle kazınmıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@