Bakan Koca: Toplam Vaka Sayısını Nasıl Açıklayacağımızı Tartışıp Paylaşacağız!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün açıklamalarında uzunca süredir hem vatandaşların, hem de diğer ülkelerin tepki gösterdiği coronavirüs vaka sayısının açıklanmaması konusunda açıklama yaptı. Bakan Koca, gelecek günlerde Bilim Kurulu ile bu konuyu tartı

Sağlık 20.11.2020 - 18:06 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Bakan Koca: Toplam Vaka Sayısını Nasıl Açıklayacağımızı Tartışıp Paylaşacağız!
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün açıklamalarında uzunca süredir hem vatandaşların, hem de diğer ülkelerin tepki gösterdiği coronavirüs vaka sayısının açıklanmaması konusunda açıklama yaptı. Bakan Koca, gelecek günlerde Bilim Kurulu ile bu konuyu tartışacaklarını ve 'toplam vaka' 'yatan hasta' 'hasta' başlıklarında paylaşım yapacaklarını ve kamuoyuna ne varsa açıklayacaklarını açıkladı.

Vatandaşlar, vaka sayısının açıklanmasını isterken, doğru rakamların kendileri ile paylaşılmasını talep ediyorlardı. Bakan Koca, vaka sayısının ne zamandan itibaren açıklanmaya başlayacak olduğuna dair herhangi bir bilgi vermezken, gelecek günlerden itibaren vaka sayısının da açıklanması beklentisi oluştu.

Ancak çok sayıda vatandaş "vaka sayıları yine açıklanmayacak, daha önce de söylendi ama açıklanmadı" tepkisini gösterdi.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@