Pegasus çalışanları, Kadir Gecesi'nde alkollü içecek içerken çektirdikleri fotoğraf sebebi ile işten atıldılar akıllara ise Egemen Bağış geldi.

Pegasus çalışanları, Kadir Gecesi'nde alkollü içecek içerken çektirdikleri fotoğraf sebebi ile işten atıldılar akıllara ise Egemen Bağış geldi.

“Kadir gecesi özel” ifadelerini kullanıp kendi sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaşan Pegasus çalışanları, toplumun yoğun "hassasiyeti" sonrası işten kovdu.

Pegasus Hava Yolları, bir grup çalışanın rakı masasında fotoğraf çekilerek sosyal medyada "Kadir Gecesi özel" ifadeleriyle paylaşan 3 işçisini işten çıkardığını açıkladı.

Gerçek Gündem on Twitter:

Bu toplum hassasiyeti sonrası ise içki masalarında da çokça fotoğrafı olan ve bakan olduğu dönem de "Her Cuma bir ayet sallıyorum bakara makara" diyen Egemen Bağış'ın hassasiyet sonrası Büyükelçi yapılması akıllara geldi.

Oysa ki bir dönem Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Bakanı da olmuş saygıdeğer Egemen Bağış, açık açık yine bu gençler gibi dostlar meclisinde  "Her Cuma bir ayet sallıyorum bakara makara" demiş ve güzel güzel dalgasını da geçmiş ve tüm ülke de duymuştu.

Kendisi daha sonra ceza mı yoksa ödül mü anlaşılamayan şekilde Çekya Büyükelçisi yapıldı ve halen de bu görevini yürütmekte.

Pegasus'tan hehangi bir resmi makama sahip olmayan ve kendi sosyal hesaplarından paylaşım yapan gençlerle ilgili olarak, bugün yapılan açıklamada söz konusu hadiseyle ilgili inceleme başlatıldığı duyurularak "Konunun acilen şirketimizin etik-ahlak kuruluna aktarıldığını, gerekli aksiyonların ivedilikle alınacağını bildirmek isteriz. Kurullarımız, tüm çalışanlarımız için istisnasız uygulanmaktadır" denmişti.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Egemen Bagis;Bu Bakara iyi makara!

Bakara-makaracı' Egemen Bağış'a yeni görev

Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi - YouTube