Balıkesir'de Yarın 11 Mart 2022 okullar tatil mi? Balıkesir 11 Mart Cuma hangi ilçelerde okullar tatil edildi? Balıkesir Valiliği son dakika kar tatili açıklaması…

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü bir macera Sibirya üzerinden gelecek soğuk hava dalgası ve kar yağışı için uyarılarda bulunuyor du.com kar yağışı batıda İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi'nin birçok kentinde Gece saatlerinde başladı. Balıkesir'de ise bu sabah saatlerinde aniden kar bastırdı. Peki, Balıkesir'de okullar tatil edildi mi 11 Mart 2022? Balıkesir'de Yarın 11 Mart okul var mı yok mu? 11 Mart Balıkesir'de kar tatili olacak mı?

Balıkesir'de Yarın 11 Mart 2022 okullar tatil mi? 11 Mart Balıkesir'de hangi ilçelerde okullar tatil edildi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü günlerdir Sibirya üzerinden gelen soğuk hava dalgası ve yoğun kar yağışı için uyarıyor. Meteoroloji uyarıları sonucunda başta İstanbul olmak üzere birçok ilde kar yağışı etkili olmaya başladı. Kar yağışından nasibini alan illerden biri de Balıkesir oldu. Balıkesir'de yaşayan Veliler ve öğrenciler ise yarın okul var mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, Balıkesir'de Yarın okul var mı? 11 Mart Balıkesir'de okullar tatil mi? Balıkesir'de Yarın 11 Mart 2022 kar tatili var mı?

11 Mart 2022 Balıkesir'de okullar tatil mi?

Balıkesir Valiliği Dün Gece saatlerinde bir açıklama yaparak Balıkesir'in 7 ilçesinde 10 Mart Cuma günü Okulların tatil edildiğini duyurmuştu. Şu anda Balıkesir'de yoğun bir kar yağışı bulunuyor. Bu nedenle 11 Mart Cuma günü için kararın bu akşam verileceği tahmin ediliyor. Balıkesir'de ilçe bazlı kar tatili kararını ise Balıkesir ilçeleri kaymakamları veriyor. Balıkesir'de 11 Mart 2022 Okulların tatil edilmesi halinde haberimizde sizlerle paylaşacağız…

Balıkesir'de 11 Mart Cuma yarın hangi ilçelerde okullar tatil edildi?

Henüz Balıkesir'de 11 Mart Cuma günü için bir kar tatili açıklaması yapılmadı. Fakat 10 Mart Perşembe günü 7 ilçede okullarda eğitime ara verildi. 11 Mart'ta Balıkesir'de tatil olan ilçeler Bandırma, balya, Gönen, Erdek, Manyas, Susurluk ve Marmara ilçeleri oldu.