TRT'nin yeni yaz dizisi Balkan Ninnisi oldukça iyi bir açılış sergilemişti. Kısa sürede hayran kitlesine ulaşan diziden kötü haber!

Bu yaz dizileri arasında geçtiğimiz haftaya kadar en iyi oranları alan TRT'nin yaz dizisi Balkan Ninnisi yeni bölümüyle dün akşam ekrana geldi.

Başrolüdne Emre Bey, Merih Öztürk gibi yeni simaların yer aldığı kadrosunda Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad gibi usta oyuncuların yanı sıra Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı gibi isimlerin yer aldığı TRT'nin aile komedisi yaz dizisi Balkan Ninnisi büyük beğeni kazanmıştı. 

Hem kadrosu hem konusu ile seyirciye bir yenilik getiren Balkan Ninnisi üzerine kara bulutlar dolaşıyor. 

balkan-ninnisi-s1-ep2_951x535

Geçtiğimiz haftaya kadar bu yaz dizileri arasında en yüksek oranları alarak başarı elde eden Salı akşamlarının sevilen dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanadı.

Balkan Ninnis dün akşam yayınlanan bölümüyle reytinglerde düşüşe geçtiği görüldü. Bu yaz dizilerin oldukça kötü oranlar alması reyting sistemini sorgulatmış ve reyting cihazı bağlanan evlerde televizyon açılmadığı anlaşılmıştı. 

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"

Balkan Ninnisi ise tüm bunlara rağmen ilk bölümleri ile oldukça iyi oranlar elde etmişti. Ancak dizi dün akşam beklenmedik bir düşüş yaşadı.

TRT'nin sevilen dizisi Balkan Ninnisi dün akşam hem Total'de hem de AB'de Fox Tv'nin Senden Daha Güzel dizisinin gerisine düşerek şaşırttı. 

balkan-ninnisi-2-bolum-fragmani-yayinlandi-15043336_5848_amp

Bu yaz romantik komedi dizilerinin kan ağladığı sene Senden Daha Güzel dizisinin aldığı oranlar da hem şaşırttı hem sevindirtti. 

Ancak Balkan Ninnisi ise aldığı düşük oranlarla şaşıttı. Dizinin gelecek hafta alacağı reyting oranları kış sezonunda devam edip etmeyeceğini belirleyecek.