Hangi banka 32 günlük vadeye en yüksek faizi veriyor? Sorusu merak ediliyor. Faiz oranları aldı başını gitti. Toplu parası olanlar ballı kaymaklı zengin oluyor.

Hangi banka 32 günlük vadeye en yüksek faizi veriyor? Sorusu ve son ddakika haberleri merak ediliyor. Bankalar vadeli mevduat hesaplarında en yüksek oranları sunmaya devam ediyor. Aylık getirisi asgari ücrete varan mevduat faiz oranları için bankalarda paranızı tutmanız yetiyor. 2022 yılında en yüksek vadeli mevduat hesaplarının faiz oranları yüzde 20’leri aşmasının ardından aylık getirilerinde de cazip oranlar görülmeye başladı. Son dönemde birçok bankanın mevduat hesaplarında faizleri düşürmeye başlamaları ise dikkat çekti. TL birikimi olanları ihya edecek 32 günlük en yüksek mevduat faizi veren bankalar belli oldu! İşte bankaların güncel mevduat faiz oranları… 32 günlük vadeli mevduat hesabı olanlar mevduatları büyüdükçe aylık elde ettikleri net kazanç oranları da artmaya devam ediyor. Bankalarda parası durduğu sürece kazanç elde etmek isteyenlere cazip fırsatlar sağlayan birçok özel bankadan en yüksek teklifler geldi. 2022 Mart ayı itibariyle yüksek hoş geldin faizinden yararlanan kişiler 32 günde 7.589 TL net kazanç elde edebilecek.

TEB Ocak 2023 Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı! Emekli Maaşı Alanlara Yüksek Promosyon Fırsatı! TEB Ocak 2023 Emekli Promosyon Ödemeleri Açıklandı! Emekli Maaşı Alanlara Yüksek Promosyon Fırsatı!

Bu Hesapların Aylık Getirisi 7.000 TL'nin Üzerinde!

Ballı kaymaklı zengin olun! 7.000 TL aylık net kazanç müjdesi! Hangi banka 32 günlük vadeye en yüksek faizi veriyor? Bankacılık sektörünün öne çıkan üç özel bankası Alternatif Bank, Burgan Bank ve Fibabanka, vadeli mevduat faiz oranları ile dikkat çekiyor. Şu an için en yüksek faiz oranlarına sahip Alternatif Bank VOV Hesap, %20,5 faiz oranı ile 32 günlük vadede bir asgari ücretten daha fazla net kazanç sunuyor. Mevduat tutarına göre değişmekle birlikte diğer iki bankadan da 7 bin liranın üzerinde aylık getiri elde etmek mümkün hale geldi. Yüksek oranlardan yararlanmak için hemen dijital kanallar üzerinden hesap açtırabilirsiniz.

Alternatif Bank Mevduat Faiz Oranları

Alternatif Bank VOV Hesap ile aylık en yüksek mevduat getirisini elde etmek için birikimlerinizi güvenle vadeli mevduat hesabına aktarabilirsiniz. %20,5 ile en yüksek vadeli mevduat faiz oranlarını sunan VOV Hesap, 500 TL nakit iadesi ile bitmeyen hoş geldin faizini de sunuyor. Ek ürün kullanımı sonrasında tanımlanan bitmeyen hoş geldin faizi sayesinde dijital yöntemler ile hesap açan tüm vatandaşlar, TL birikimleri için en yüksek faiz oranlarından avantajlı şekilde yararlanabilecekler.