Bankadan gelen duyuru ile birlikte 10 bin TL faizsiz nakit avans verilecek. Sıfır faizle nakit ödeme almak için şimdi başvuru yapabilirsiniz. Şubat ayı sonuna kadar süreniz var. Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız işte fırsat...

Yapı Kredi, önemli bir kampanya ile yeni müşteri adaylarının karşısına çıktı. Bireysel kredi kartı başvurusu yapmaları ve başvurularının kabul edilmeleri halinde faizsiz nakit avans verecek. Bankanın bu kampanyasına daha şimdiden yoğun ilgi var. Genel olarak nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler artık bu yöntemi kullanıyor. Pek bankanın kampanyasına katılmak için hangi şartları karşılamanız gerekmekte?

Roma Futbolcusu Nicolo Zaniolo İçin Galatasaray ve Fenerbahçe Tekliflerini Açıkladı! Roma Futbolcusu Nicolo Zaniolo İçin Galatasaray ve Fenerbahçe Tekliflerini Açıkladı!

Yapı Kredi Mobil ile Kaydolun!

Bankanın müşterisi olmak ve kredi kartı başvurusunda bulunmak için Yapı Kredi Mobil'i kullanın. Sonrasında kredi kartı başvurunuz kabul edilir ve kart tarafınıza ulaşırsa nakit avans kullanım hakkı elde edeceksiniz. Mevcut kredi limitinize göre böyle bir ödeme hakkı doğacak. 

10 bin TL'niz Anında Hazır

28 Şubat'a kadar sürecek kampanyada faizsiz olarak 10 bin TL'ye kadar nakit avans verileceği vurgulanıyor. Öte yandan bu tarihten sonraki süreç içerisinde kampanyaya dahil olmak mümkün olmayacaktır. Yapı Kredi müşterisi olmak için yapmanız gereken şey bankaya ait mobil uygulamayı indirmek.