Acil nakit ihtiyacı olanlar için İş Bankası'ndan güzel bir kampanya haberi geldi. Çünkü mobil uygulamayı indirip kayıt olanlar için 20 bin TL ödeme sıfır faiz ile sağlanacak.

İş Bankası, çeşitli avantajlar ile yeni müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu fırsatlar arasında faizsiz nakit avans da bulunmakta. Peki sıfır faizli kredi gibi nakit avans nasıl çekebilirsiniz? Bankanın sunduğu kampanyaya dair detaylar yazımızda... 

İş Bankası, Türkiye'deki dijital bankacılık trendine uyum sağlayarak, mobil uygulama üzerinden müşteri olacak herkese cazip avantajlar sunuyor. Banka, 20.000 TL’ye kadar faizsiz kredi ve bir yıl süresince EFT/Havale işlemlerini ücretsiz yapma fırsatı içeren özel bir kampanyayı hayata geçirdi. Bankalar emekli promosyonları, kredi kartı kampanyaları, mevduat hesap avantajları ve kredi teklifleri gibi çeşitli yöntemlerle yeni müşteri kazanma çabası içinde. İş Bankası'nın bu hamlesi, müşteri memnuniyetini artırmak ve acil nakit ihtiyacı olan kişilere destek sağlamak amacı taşıyor. İşte bu kampanyanın detayları...

kredi_11zon (1)

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

İş Bankası Kasım Ayı Kampanyaları

  • 20.000 TL’ye Kadar Faizsiz Nakit Avans: İş Bankası yeni müşterilerine, 20.000 TL’ye kadar faizsiz nakit avans imkanı sunuyor. Bu imkan, acil nakit ihtiyaçları için hızlı ve ekonomik bir çözüm olanağı sağlıyor. Kullanıcılar, bu miktarı bankacılık kuralları gereğince 6 ay içinde faizsiz olarak geri ödeyebilirler.

  • 1 Yıl Boyunca Ücretsiz EFT/Havale İşlemleri: Kampanyanın bir diğer cazip yanı, bir yıl boyunca EFT ve havale işlemlerinin ücretsiz olması. Bu, İş Bankası müşterilerinin finansal işlemlerini kolayca ve maliyetsiz bir şekilde yapmalarını sağlıyor.

  • Kasım Ayına Özel Fırsatlar: Kampanya, Kasım ayının başından itibaren başladı ve ay sonuna kadar sürecek. İşCep mobil uygulaması üzerinden müşteri olan her birey, bu avantajlardan yararlanabilecek. Müşteriler, İşCep uygulamasını indirip müşteri olduktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve onay alınması halinde, kredi kartı limitine bağlı olarak faizsiz nakit avans kullanabilirler.

  • EFT ve Havale İşlemleri Ücretsiz: İşCep mobil uygulaması üzerinden müşteri olan bireyler, bir yıl boyunca EFT ve havale işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirler. Bu, finansal işlemlerini özgürce yapmalarına olanak tanır.